Amanda Cerny, 'Kadınlar hayattan ne ister?' sorusunu cevapladı!

'Yozgatlı Dayı' lakabıyla tanıdığımız Cafer Lalek ile girdiği diyalogla Türkiye'de adını duyuran Amanda Cerny, son paylaşımıyla "Kadınlar hayattan ne ister?" sorusuna cevap verdi.

Dünya Magazin - 14.01.2018 02:00
Amanda Cerny, 'Kadınlar hayattan ne ister?' sorusunu cevapladı!
Türkiye'de sosyal medya kullanıcılarının 'Yenge' olarak tanıdığı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, ilginç bir paylaşımda bulundu.

Amanda Cerny Türk Bayrağı astı!

Amanda Cerny Türk Bayrağı astı!TÜRK ERKEKLERİNİN GÖZDESİ
Bir Türk kullanıcıyla yaptığı sohbet üzerinden Türkiye'de kısa sürede fenomen haline gelen Yenge lakaplı Amanda Cerny hesabından yaptığı esprili paylaşımlarla öne çıkan bir isim.

Amanda Cerny, Fenerbahçe formasını giydi!

Amanda Cerny, Fenerbahçe formasını giydi!SON PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ
Türkiye'de tanındıktan sonra ülkemizden de çok sayıda takipçi kazanan Cerny, yaptığı son paylaşımda bu defa hemcinslerinin hayatta neye ihtiyaç duyduğuyla ilgili bir bilgi paylaşımında bulundu.

Snapchat yıldızı Amanda Cerny'den Yozgatlı dayıya cevap geldi, Twitter yıkıldı!

Snapchat yıldızı Amanda Cerny'den Yozgatlı dayıya cevap geldi, Twitter yıkıldı!"HAYATTA KADINLARIN İHTİYAÇ DUYDUĞU ÜÇ ŞEY VAR"
Çekici fiziğini ortaya koyan 26 yaşındaki Amanda Cerny, hesabından paylaştığı fotoğrafın altına: "Hayatta kadınların ihtiyaç duyduğu üç şey vardır: Yemek, Su ve Övgü" notunu düştü.

Amanda Cerny İstanbul için dua istedi

Amanda Cerny İstanbul için dua istediİşte dikkat çeken paylaşım:


Kaynak: gazetevatan.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz