Alperen Duymaz sevgilisini sır gibi saklıyor!

Oyuncu Alperen Duymaz, önceki gün Bodrum’da kiraldığı teknede sarışın bir güzelle objektiflere yakalandı. Duymaz, teknenin içinde yan yana görüntü vermemek için büyük bir çaba sarf etti.

Magazin - 15.07.2018 13:08
Alperen Duymaz sevgilisini sır gibi saklıyor!
‘Çukur’ dizisindeki ‘Komiser Emrah’ karakterini canlandıran Alperen Duymaz, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Önceki gün kiraladığı teknede yalnız görünen oyuncu, bu kez sarışın bir güzelle görüntülendi. Tanınmamak için şapka ve gözlük takan Duymaz’ın sık sık kız arkadaşına ‘Gazeteciler olabilir’ demesi dikkatlerden kaçmadı. Her ihtimale karşı denize ayrı ayrı giren çift, tedbiri elden bırakmadı. Alperen Duymaz, aldığı erzakları tekneye yerleştirirken kız arkadaşı da denize girmeye çalıştı. Dengesini kaybeden sarışın güzel, denize düşerek kendisini bir anda suda buldu. Bu olaya aldırış etmeyen oyuncu, daha sonra teknenin kaptanının gelmesi ile denize açıldılar.

O şarkıyla coştular!

O şarkıyla coştular!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Alperen Duymaz, Çukur

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz