Alper Saldıran'dan ikinci kitap!

Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile kendinden söz ettiren, sevilen oyuncu Alper Saldıran’ın geçtiğimiz günlerde raflarda yerini alan ikinci kitabı “Siyah Odadan Hikayeler”in lansmanı çok sayıda önemli isimin katılımıyla Karaköy’de bir otelde yapıldı.

Kültür-Sanat - 14.11.2018 21:04
Alper Saldıran'dan ikinci kitap!
Pınar Tuncegil Saldıran (eşi), Merve Çağıran, Furkan Andıç, Özge Özder, Saffet Emre Tonguç, Mehmet Ali Alabora, Banu Zeytinoğlu, Esin Maraşlıoğlu, Mehmet Turgut,Birand Tunca, Şahika Tekand’ın katılımıyla renklenen lansmanda Saldıran, “Böyle bir geccede insan ne kadar sevildiğini ve ne kadar çok insan biriktirdiğini anlıyor. Çok mutluyum, ikinci kitabın heyecanı da çok başkaymış.” diyerek görüşlerini dile getirdi.


İkinci kitabı "Siyah Odadan Hikayeler’’ ile çağımızın sorunlarına değinen Saldıran; yalnızlaşma, aşk acısı, hayal kırıklıkları ile dolu siyah odadan çıkışın, perdeleri açmak ile mümkün olacağını hatırlatıyor. Siyah Odalar’da konuşan mobilyalar, ağaçlar, kedi ruhlu kadınlar, ustadan çırağa aktarılan tecrübeler arasında dolaşıp, hayata kaleminin gözünden, bizimle birlikte yeniden bakıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz