Alp Navruz ve Alina Boz aynı dizide!

Fazilet Hanım ve Kızları'nda rol alan Alp Navruz dizi biter bitmez hemen yeni bir dizi ile anlaştı. Bir hafta tatil yapacak oyuncu sonra hemen yeni dizisinin çekimlerine katılacak.

TV Dünyası - 11.06.2018 17:02
Alp Navruz ve Alina Boz aynı dizide!
Alp Navruz'un rol aldığı 'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisi bu cumartesi yayınlanan bölümüyle ekranlara veda etti. Yakışıklı oyuncu dizisi biter bitmez hemen başka bir dizi ile anlaştı. TRT 1'de yayınlanacak olan ‘Elimi Bırakma’ dizisinde rol alacak olan Alp Navruz'a başrolde Alina Boz eşlik edecek. Aile bağlarının gücüne dikkat çeken dizide Alp Navruz, büyük bir yemek firmasının sahibi olan zengin bir ailenin Amerika’da okuyan oğlu rolüyle kamera karşısına geçecek. Alina Boz ise ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızı Azra Güneş rolüne hayat verecek.


Cumartesi günü çekimleri başlayan diziye Alp Navruz bir hafta sonra katılacak. Dizisi yeni biten oyuncu bir hafta tatil yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Alina Boz, Elimi Bırakma

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz