Alişan ile Demet Akalın arasındaki buzlar eridi!

Demet Akalın ile Alişan’dan yıllar süren küslüğün ardından barışma sinyali geldi. İki şarkıcı birbirlerine program aracılığıyla mesaj ve emojiler yolladılar.

Magazin - 20.09.2018 13:19
Alişan ile Demet Akalın arasındaki buzlar eridi!
Alişan'la Demet Akalın'ın bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu. Fakat ikili, 2012 yılında birbirlerine küstü. Seren Serengil ile Yaşar İpek'in nişan töreninde karşılaşan Demet Akalın ile Alişan orada dahi birbirleriyle konuşmadı.

Demet Akalın'dan çarpıcı itiraflar!

Demet Akalın'dan çarpıcı itiraflar!CANLI YAYINDA BUZLAR ERİDİ!

Teve 2'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Alişan, Demet Akalın ile ilgili soruya "Benim programım bittiği zaman arkada ağlayan bir ekip var ve 5 dakika sonra atılan tweet'ler bilmem neler var. Ben bunları unutamıyorum. Gözümün önüne geliyor." diye cevap verdi.

Alişan'dan 'ev aldı' iddialarına yanıt!

Alişan'dan 'ev aldı' iddialarına yanıt!Bunun üzerine Demet Akalın programın sunucularına mesaj atarak, "'Acıyor, acıyor' diye tweet attığı günü biz de unutmadık. Kral Tv müzik ödüllerinde ben "en iyi kadın popçu" ödülünü alamayınca atılmıştı. Aramızdaki kavga asla hortlamaz. Sadece hatırlatmak istedim. Yavrusuyla, karısıyla mutluluklar diliyorum ona..." dedi.

Ardından Alişan da Demet Akalın'a mutluluklar diledi.

Okan Kurt'tan Demet Akalın'a izin çıkmadı!

Okan Kurt'tan Demet Akalın'a izin çıkmadı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın, Alişan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz