Alişan 100 bin dolar istedi!

Kıbrıs'ta sahne alan Alişan, istek parçalar gelmesi üzerine "Yeni evlendim, masrafım çok. Her istek şarkı için 100 bin dolar istiyorum” dedi.

Magazin - 14.05.2018 11:50
Alişan 100 bin dolar istedi!
Alişan ile oyuncu Buse Varol 6 Mayıs'ta e dünya evine girmişti. Alişan hafta sonu da Kıbrıs'ta bir otelde sahneye çıktı. Konuklardan istek parçalar gelince Alişan, "Yeni evlendim, masrafım çok. Her istek şarkı için 100 bin dolar istiyorum” diye esprili karşılık verdi.

Alişan ve Buse Varol'a teklif yağıyor!

Alişan ve Buse Varol'a teklif yağıyor!Alişan'la Buse Varol'un Beşiktaş'ta bulunan bir otelde gerçekleşen düğüne bir çok ünlü isim katılmıştı. Yapılan nikah töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çiftin nikah şahidi olmuştu. Nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıymış, Alişan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan izin alarak ‘Evet’ demesi salonda gülüşmelere neden olmuştu.

Alişan’dan, Varol’a aşk dolu mesaj!

Alişan’dan, Varol’a aşk dolu mesaj!Berkay'dan Alişan itirafı!

Berkay'dan Alişan itirafı!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Alişan, Buse Varol

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz