Aleyna Tilki paylaştı, Emrah Karaduman yorum yaptı!

Aleyna Tilki ile yolları ayrıldığı iddia edilen Emrah Karaduman, genç şarkıcının paylaştığı bir fotoğrafa yorum yaptı. Aleyna Tilki de Emrah Karaduman'a cevap vererek aralarında sorun olmadığını göstermiş oldu.

Magazin - 12.01.2018 00:00
Aleyna Tilki paylaştı, Emrah Karaduman yorum yaptı!
Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından bir fotoğrafını paylaştı.

Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki için harekete geçti!

Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki için harekete geçti!Aleyna Tilki'nin Instagram hesabından yaptığı paylaşımına sürpriz bir isim yorumda bulundu.

Aleyna Tilki'yi yıkan haber!

Aleyna Tilki'yi yıkan haber!Aleyna Tilki'nin üzerindeki kazakta bulunan ayıcık ile ilgili "Pixel ayıcık" yorumunda bulunan Emrah Karaduman'a Aleyna Tilki, "Emrah Karaduman, Gucci ayıcığı bu, pixel değil" sözleriyle cevap verdi.


Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç cephesinden ilk açıklama!

Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç cephesinden ilk açıklama!Geçtiğimiz günlerde Emrah Karaduman ile yollarının ayrıldığı iddia edilen Aleyna Tilki, paylaştığı fotoğrafa yorum yapan Emrah Karaduman'a cevap vererek bu iddiaları yalanlamış oldu.

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman arasında neler oluyor?

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman arasında neler oluyor?Şu sıralar Amerika'da dil eğitimi alan Aleyna Tilki'nin önceki gün annesi ve babası boşanmıştı.

Aleyna Tilki'nin huzur evi!

Aleyna Tilki'nin huzur evi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz