Aleyna Tilki önce isyan etti sonra da...

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından arkadaşının olmamasına isyan etti. Şarkıcı, "Kızlar kıskanıyor, erkekler de aşık oluyor diye arkadaşım yok ya. Kızlar, bi sevin beni ya, aaaaa yeter" dedi.

Magazin - 16.01.2018 22:30
Aleyna Tilki önce isyan etti sonra da...
Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından kızlar kıskandığı için erkeklerse aşık olduğundan dolayı arkadaşının olmamasına isyan etti.

Her sarışını Aleyna Tilki sanmamak lazım!

Her sarışını Aleyna Tilki sanmamak lazım!Aleyna Tilki, Twitter hesabından "Kızlar kıskanıyor, erkekler de aşık oluyor diye arkadaşım yok ya :( Kızlar, bi sevin beni ya, aaaaa yeter." paylaşımında bulundu.


Aleyna Tilki ile ilgili şoke eden iddia!

Aleyna Tilki ile ilgili şoke eden iddia!Aleyna Tilki'nin bu paylaşımına Simge Sağın "Güzel ve yetenekli insanların hem seveni olur hem de kıskananı.. Maalesef kendine 1 tane dost edineceksin ve ona iyi bakıcaksın, başka şansın yok ;( Bu da güzellerin kaderi, bir de ablan olucak, şöyle en sağlamından seni kollicak. Yeri geldiğinden yanında olucak" yorumunda bulundu.

Gomis, Aleyna Tilki'den korkuyor!

Gomis, Aleyna Tilki'den korkuyor!Aleyna Tilki de Simge Sağın'a "Güzel kalpli. Senin kalbin, güzelliğin başkaaa" sözleriyle cevap verdi.


Aleyna Tilki paylaştı, Emrah Karaduman yorum yaptı!

Aleyna Tilki paylaştı, Emrah Karaduman yorum yaptı!Bu paylaşımı sonrası şarkıcı, "Bir önceki tweetim hakkında; Hazımsızlık, kıskançlık, seviyesi 5.000 beğeniden 500'ünün yorumuyla kanıtlandı. Ohhh çok şükür, 4.500'ü benimle arkadaş olmak istiyor. Halimi anladılar. O tweetten sonra, kızlarla da arayı bulduk diye düşünüyorum. Teşekkürler Türkiyemmmm!" paylaşımında bulundu.


Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki için harekete geçti!

Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki için harekete geçti!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz