Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman arasında neler oluyor?

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman'ın kavga ettiği ve arkadaşlıklarını bitirdikleri konuşuluyor.

Magazin

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman arasında neler oluyor? Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Aleyna Tilki'yi "Cevapsız Çınlama" şarkısıyla tanışmıştık. Emrah Karaduman prodüktörlüğünde piyasaya çıkan şarkı oldukça ses getirmişti. Aleyna Tilki, her zaman Emrah Karaduman'dan övgü ile bahsetmiş ve onu en zor zamanlarında bile yalnız bırakmamıştı.

Aleyna Tilki fena yakalandı!

Aleyna Tilki fena yakalandı!
YENİ YILA BİLE BİRLİKTE GİRDİLER!

Emrah Karaduman bir konser öncesi saldırıya uğramış ve silahla yaralanmıştı. O günlerinde Aleyna Tilki, Karaduman'ı bir an bile yalnız bırakmamıştı. Hastanede ziyaret etti ve taburcu olana kadar da ilgilendi. Yeni yıla evde ailesiyle girmeyi tercih eden Aleyna Tilki'nin yanında ise yine Emrah Karaduman vardı. İkili 2018'e de birlikte girdi.

Aleyna Tilki'den şaşırtan itiraf!

Aleyna Tilki'den şaşırtan itiraf!SOSYAL MEDYADA BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Fakat Tilki ile Karaduman geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan birbirlerini sildi. İkilinin büyük bir kavga ettiği ve ilişkilerini sonlandırdıkları iddia ediliyor.

Aleyna Tilki sırrını açıkladı!

Aleyna Tilki sırrını açıkladı!
ALEYNA TİLKİ, MUSTAFA MERT KOÇ'LA GÖRÜNTÜLENDİ!

Aleyna Tilki’nin şimdilerde “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle tanınan Mustafa Mert Koç’la görüştüğü söyleniyor. İkilinin sosyal medyada paylaşılan fotoğrafına Koç’un halasının yaptığı yorum da dikkat çekici: “Yakışır yakışıklı oğluma!

Aleyna Tilki'nin ev partisi!

Aleyna Tilki'nin ev partisi!
Aleyna Tilki’ye ‘maymun’ benzetmesi davalık oldu!

Aleyna Tilki’ye ‘maymun’ benzetmesi davalık oldu!Bunlarda ilginizi çekebilir: