Aleyna Tilki: Artık kaçma gel yanıma!

28 Mart’ta 18 yaşına basan Aleyna Tilki, önceki akşam aşk yaşadığı iddia edilen müzisyen Emrah Karaduman'la beraber Kuruçeşme’de eğlendi.

Müzik - 14.04.2018 12:01
Aleyna Tilki: Artık kaçma gel yanıma!
Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kuruçeşme’de eğlenen Aleyna Tilki objektiflere poz verirken, Emrah Karaduman uzaklaşmaya çalıştı. Genç şarkıcı duruma müdahele edip 'Artık kaçma gel buraya' diye seslendi. Emrah Karaduman, ikiletmeden yanına gidip Tilki ile gülerek poz verdi.

Yıldız Tilbe'den Aleyna Tilki'ye destek!

Yıldız Tilbe'den Aleyna Tilki'ye destek!
"ARTIK BENDEN YILMIŞ OLACAKLAR Kİ LAF ATMIYORLAR"

Bir ara konuşma tarzı ile eleştiri toplayan Aleyna Tilki, "Artık benden yılmış olacaklar ki, laf atmıyorlar, uğramışyorlar" dedi.


Aleyna Tilki'nin yıllar önce çekilen videosu ortaya çıktı!

Aleyna Tilki'nin yıllar önce çekilen videosu ortaya çıktı!"KLİBİMDE EMRAH'I OYNATACAĞIM, ONU MAHVEDECEĞİM"

Yeni şarkısı için "Zor bir parça. Müthiş bir klip çekeceğim, Emrah’ı oynatacağım ve onu kameralar karşısında mahvedeceğim, çok kötü şeyler yapacağım" şeklinde konuştu.

Mini elbisesi ve renkli giyim tarzıyla dikkati çeken 18 yaşındaki popçu, konuşmanın sonunda boyunun da uzadığını söylemeden edemedi. (Kaynak: posta.com.tr)

Aleyna Tilki şaşırttı!

Aleyna Tilki şaşırttı!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz