Ajda Pekkan'dan Sıla ve Ahmet Kural yorumu!

Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uygulamasıyla ilgili bir yorum da Ajda Pekkan'dan geldi.

Magazin - 09.11.2018 09:31
Ajda Pekkan'dan Sıla ve Ahmet Kural yorumu!
Süperstar Ajda Pekkan, kuaför çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı, son zamanlarda yaşanan olayları değerlendirdi. Pekkan, rof. Dr. Canan Karatay'ın veganları 'tahıl beyinli' olarak nitelendirdiği ve "Veganlar kısa ömürlüdür ayrıca veganlık hastalıktır" şeklindeki ifadelerine de cevap verdi. Öte yandan Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uygulaması ile ilgili de konuştu.

Süperstar, Canan Karatay'ın sözleri için "Herkesin bir doktrini vardır, ona göre beslendiği, bana göre hanımefendi de haklıdır ve bu şekilde düşünen başka kimler varsa onlara da saygı duyuyorum" şeklinde konuştu.

Sıla-Ahmet Kural olayları hakkında ise, "Hepimiz için, özellikle de gençler için bu tür şiddet olaylarına tanık olmak çok acı bir durum. Eskiden sosyal medya bu kadar etkin değildi fakat, benim umudum vardı zamanla insanlar bilinçlenecek, bu tür şiddet içerikli olaylar azalacak diye düşünüyordum, tabi öyle olmadı. Galiba biraz bıkkın ve sıkkın durumlar var olayın içinde, bir de bu sosyolojik ve psikolojik bir mevzu" dedi. Pekkan, "Bu olaya çok analitik bakmak lazım ayaküstü cevap verilecek gibi değil, olayın içine bakmak lazım" diye de ekledi.

Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?

Sıla-Ahmet Kural kavgasının nedeni Ziynet Sali mi?Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı!

Ahmet Kural'ın komşusunun ifadesi ortaya çıktı!Ahmet Kural'a büyük şok!

Ahmet Kural'a büyük şok!Ayşe Özyılmazel'den Ahmet Kural'a büyük tepki!

Ayşe Özyılmazel'den Ahmet Kural'a büyük tepki!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz