AHMET HAKAN DONDU KALDI

Ahmet Hakan, CNNTürk'teki Tarafsız Bölge programına konuk olarak çağırdığı eski arkadaşı Nuray Mert'in hışmına uğradı..

Magazin - 20.03.2008 10:48
AHMET HAKAN DONDU KALDI
Önceki akşam CNNTürk'te yayınlanan 'Tarafsız Bölge' adlı programa Ahmet Hakan ile Nuray Mert'in tartışması damga vurdu. AK Parti'nin kapatılmasının tartışıldığı programın konukları arasında gazeteci Oktay Ekşi, eski bakanlardan Hikmet Sami Türk, Yargıtay Onursal Başsavcısı Vural Savaş, gazeteci Ekrem Dumanlı ile Prof. Dr. Levent Köker de vardı.

Prof. Dr. Levent Köker Avrupa'da parti kapatmayla ilgili süreci ve AİHM'nin bu konuda Türkiye'yi suçlu bulmasıyla ilgili konuyu anlatırken, Ahmet Hakan konuyu değiştirmek istedi. Bu sırada araya giren Doç. Dr. Nuray Mert, eski arkadaşına karşı çıkarak 'İnsanları konuk etmek için yalvarıyorsunuz, buraya gelince de konuşturmamak için her şey yapılıyor' dedi.

İŞTE DİYALOG
Nuray Mert: Yalvarmış yakarmış gelmiş, illa ki ben anlatacağım gibi bir pozisyona giriyor insan. Çok ayıp bir şey bu yaptığınız.

Ahmet Hakan: Hayır böyle bir şey yapmıyorum.

Nuray Mert: Genelde oluyor böyle.

Ahmet Hakan: Siz buyurun.

Nuray Mert: Ben buyurmayacağım. Siz bir şey sormak için çağırdınız herhalde. Buyurun sorun. Yoksa ben öyle bir yerden gireyim mi konuya?

ALİ KIRCA'YI DA ELEŞTİRDİM
Radikal yazarı Nuray Mert internet sitelerine yaptığı açıklamada, bu olayın Ahmet Hakan'ın kişiliğiyle ve televizyonculuğuyla ilgisi olmadığını söyledi.
Mert, 'Birçok tartışma programında şikâyetçi olduğum söz verme sırasına ilişkin bir eleştirim oldu. Siyaset Meydanı'nda aynı serzenişi Ali Kırca'ya da yaptım. Tarafsız Bölge'deki belki biraz daha sert tonda oldu' dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: