Afra Saraçoğlu'nun kaprisleri bezdirdi!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin oyuncularından Afra Saraçoğlu hakkında kapris iddiası ortaya atıldı.

Magazin - 09.03.2018 15:37
Afra Saraçoğlu'nun kaprisleri bezdirdi!
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden kapris krizi yaşanıyor. Genç oyunculardan Afra Saraçoğlu'nun bitmek bilmeyen istekleri set ekibini bezdirdiği iddia edildi. İlk olarak makyajcısı ve kostüm ekibiyle yaşadığı tartışmalarla sette huzursuzluk yaşatan oyuncunun rol arkadaşlarıyla da tatsız bir husumeti olduğu iddia edildi.

Hatta oyuncuların sete çıkmayarak Saraçoğlu’nu protesto ettiği söylendi.

Daha önce verdiği bir röportajında "Asla sevişmem" diyen Afra Saraçoğlu, 'kırmızı çizgi'lerinde yumuşama olabileceği sinyalini verdi.

Afra Saraçoğlu, “20 yaşındayım, asla sevişmem. Bu benim kırmızı çizgim” diyerek oyunculukta kural tanımadığını söyleyen ve kendisine sınırlar çizmediğini her fırsatta belirten oyuncu arkadaşlarına da bir göndermede bulundu. Türkan Şoray kuralları sorusuna kırmızı çizgileri olduğunu söyleyerek başlayan Afra Saraçoğlu kendisine gelecek film ve dizi tekliflerinin önünü kapatmamak adına cevabının devamında çizgilerini yumuşatarak; “Ama 5-6 yıl sonra projeye göre fikrim değişebilir” şeklinde bir açıklamada bulundu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz