Afra Saraçoğlu rolüne fazla kaptırdı!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde başrol oyuncularından biri olan Afra Saraçoğlu, dizideki rolüne kendini fazla kaptırınca gizli kapaklı aşklar yaşamaya başladı.

Magazin - 22.03.2018 12:19
Afra Saraçoğlu rolüne fazla kaptırdı!
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yönetmen yardımcısı Eray Altay ile gizliden aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu, Altay'ın işinden kovulmasına neden oldu. Saraçoğlu için yönetmenin kardeşiyle olan ilişkisini bitiren Altay, olay ortaya çıkınca işinden oldu.

Afra Saraçoğlu'nun kaprisleri bezdirdi!

Afra Saraçoğlu'nun kaprisleri bezdirdi!HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin yönetmen yardımcısı Eray Altay, yönetmen Gökçen Usta’nın kardeşiyle aşk yaşarken gönlünü dizinin başrolü Saraçoğlu’na kaptırdı. Usta’nın kardeşiyle olan ilişkisini bitiren Altay, Saraçoğlu ile ilişkilerini bir süre gizli yaşadı.

Afra Saraçoğlu: 20 yaşındayım ve asla sevişmem

Afra Saraçoğlu: 20 yaşındayım ve asla sevişmemGökçen Usta, Eray Altay’ın Afra Saraçoğlu ile yeni bir ilişkiye başladığı için kardeşinden ayrıldığını öğrendi. Bunun üzerine, ailevi meselesini set ortamına taşıyamayacağını, bu nedenle kendisiyle artık çalışmasının mümkün olmadığını Altay’a iletti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz