ACUN'UN KIZI YARIŞMACI OLURSA!

Yoğun iş temposu nedeniyle babası Acun'u daha çok televizyon ekranlarında gören 3 yaşındaki Leyla dün 'Var mısın Yok musun' yarışmasına konuk oldu.

Magazin - 15.04.2008 12:43
ACUN'UN KIZI YARIŞMACI OLURSA!
Babasının, bir konuğumuz var anonsuyla stüdyoya giren küçük kız, yarışmacı masasına oturdu. Babasının kopyası olan küçük Leyla, önce babasının isteği üzerine ingilizce bir şarkı söyledi. Küçük Leyla şarkı sonrası büyük alkış alırken, Acun Ilıcalı mikrofonu uzattığı kızından ilginç cevaplar aldı.

Küçük kızına 'Baban ne iş yapıyor' diye soran Acun Ilıcalı, 'Hep televizyonu çıkıyor. Var mısın yok musun diyor' yanıtını aldı. Kızına 'Hamdi Bey'i' de soran Acun Ilıcalı, kızıyla yarışmayı da ihmal etmedi.

Babasının 16 bin ytl'lik teklifine 'Yokum' diyen küçük Leyla 36 bin YTL'lik teklife 'Varım' diye bağırdı. Ama yarışma bu kadarla bitmedi. Gerçek yarışmada yarışmacıların final oynayan arkadaşlarına isimlerini söyleyerek tezahurat yapıldığını bilen küçük Leyla babasına dönerek, 'Leyla Leyla diye bağırsınlar' dedi. Bunun üzerine yarışmalar küçük kızın ismiyle uzun süre tezahurat yaptılar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz