70'li yıllar modası geri döndü: Peluş Kabanlar!

2018-2019 Sonbahar/Kış trendleri arasında 70'li yılların modası geri döndü ve peluş kabanlar vitrinlerde yerini almaya başladı.

Moda - 10.12.2018 11:09
70'li yıllar modası geri döndü: Peluş Kabanlar!
2018-2019 Sonbahar/Kış trendleri arasında peluş kabanlar yerini almaya başladı. 70'li yılların modasında sık karşılaştığımız bu kabanlar, aynı zamanda soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak harika stil parçaları olacaklar. Öte yandan bu kabanlarla sokak modasını yakalamak da zor olmayacak.

Peki bu kabanlar nasıl kullanılır?

70’li yıllar modasını anımsatan tavrıyla ve kışın en soğuk günlerinde bile sizi sıcacık tutacak olan suni kürklerle kendi modanızı yaratabilirsiniz. Günlük kullanımlarınızda bir pantolon ile kombinleyebilir, kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Peluş kabanlar, özellikle gecce davetleri ya da akşam yemeklerinde giydiğiniz mini elbiselerin üzerinde mükemmel duracaktır. Ayrıca sizi üşümekten koruyacaktır. Bu nedenle kış sezonunun vazgeçilmez parçalarından biri olacaktır. İşte bazı örnekler...YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!