'4N1K İlk Aşk'ta sürpriz gelişmeler!

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in üstlendiği, senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu FOX’un yaza damgasını vuran dizisi “4N1K İlk Aşk”ta 17 Ağustos Cuma akşamı sürpriz dolu gelişmeler yaşanacak.

Dizi Galeri

'4N1K İlk Aşk'ta sürpriz gelişmeler! Yeni bölümün görücüye çıkan fotoğraflarında gelinlikle görüntülenen Yaprak (Gözde Mutluer) ve ona damat olarak eşlik eden Barış (Burak Yörük) büyük merak uyandırdı. Ali (Atakan Hoşgören) evde iyileşme sürecini atlatmaya çalışırken Yaprak’ın başı büyük derde girer. Devamsızlıktan sınıfta kalmamak için uğraşan Yaprak ve ona yardım eden Barış, kendilerini hiç de istemedikleri bir durumda bulurlar.

YAPRAK İLE BARIŞ EVLENİYOR MU?
Yaprak ve Barış’ın içine düştükleri macera hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanırken şimdiden diziseverler “Yoksa Yaprak ve Barış evleniyor mu?” sorusunun cevabına kilitlendi.

Dikkat çeken kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile “4N1K İlk Aşk”, Cuma saat 20.00’de FOX’ta.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: