4N1K hakkında bilmeniz gerekenler!

Fox TV’de yayınlanmaya hazırlanan yeni gençlik dizisi 4N1K, yakında izleyicilerle buluşacak. 2.si de çekilen aynı isimli filmden diziye uyarlanan 4N1K, yaz ekranının farklı dizileri arasına girecek.

TV Dünyası - 19.06.2018 17:59
4N1K hakkında bilmeniz gerekenler!
4N1K, genç oyuncu kadrosuyla adeta göz dolduruyor. Genç yazar Büşra Yılmaz’ın gençlik kitabı 4N1K’nın ekran uyarlaması 25 Nisan Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak.

Aşk, dostluk, gençlik temalarını içeren 4N1K’nın başrollerini Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş gibi genç jenerasyonun popüler oyuncuları üstleniyor.

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Deniz Coşkun’un oturduğu, ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın çok satan “4N1K” kitabından uyarlanıp, geçtiğimiz yıl sinemalarda büyük gişe başarısı elde eden fenomen hikaye Fox TV'de izleyicilerle buluşuyor.

4N1K KONUSU NEDİR?

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz