18'lik Seda Sayan!

Seda Sayan, Günay Restaurant’ta sahne aldı. Gençlere taş çıkaran sanatçı, “Ne zaman burada sahne alsam, kendimi 18 yaşında hissediyorum. Bana çok iyi geliyorsunuz. Gençlik aşısı dedikleri bu olsa gerek” diyerek sevenlerine iltifatta bulundu.

Kültür-Sanat

18'lik Seda Sayan! Türk müziğinin güçlü seslerinden Seda Sayan önceki gecce Günay Restaurant'ta sahne aldı. Kendisini izlemeye gelenlere unutamayacakları bir akşam yaşatan Sayan, yıllara meydan okuyan güzelliği ile göz kamaştırdı. Işıltılı sahne kostümü ile tüm dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı, repertuvarına aldığı türkülerle de sevenlerini şaşırtmayı başardı. Gecce boyunca sahne enerjisi ile gençlere taş çıkaran Seda Sayan, ''Gençlik aşısı dedikleri bu olsa gerek. Ne zaman burada sahne alsam kendimi on sekiz yaşında hissediyorum. Bana çok iyi geliyorsunuz.'' sözleriyle de ilginç bir itirafta bulundu. İki saatlik sahne programını yoğun istek üzerine iki kez uzatmak zorunda kalan güzel sanatçı programını bir dönem dillere pelesenk olan ''Ah Geceler'' şarkısına yaptığı bis ile noktaladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: