ASTROLOJİ

  23 Haziran - 22 Temmuz
  YENGEÇ Burcu (CANCER)

  İlişkilerde yeni başlangıçlar

  Ocak ayındaki tutulmalar oldukça önemli bir aya ilerlediğinizin göstergesi. Tutulmalar sizin için ayrıca önemli zira burcunuzun yöneticisi olan Ay başrolde. İlk tutulma 6 Ocak’taki Güneş tutulması ve ilişkilerde yeni başlangıçlara işaret etmekte, bu ciddi bir ortaklığın da başlangıcı olabilir. 21 Ocak’taki tutulma ise maddi konularda sizi daha duyarlı kılabilir. Burç değiştiren Mars sizi görev ve sorumluluklar noktasında daha mücadeleci kılarken, konum ve statünüzü korumak için çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. Yeni yılın ilk güzelliği ise birlikte ilerken Venüs ve Jüpiter, sizi sağlık ve zindelik açısından tek kelimeyle süper kılacak.

  Kaynak:elle.com.tr
  Yengeç Burcu Kadını:

  Bu ay gerçekleşecek tutulmalar birikimlerinizle yakından ilgili. Büyük kararlar arifesinde olabilirsiniz. Bugüne kadar kazandığınız parayı düşünün, bunu nasıl değerlendirebilirsiniz? Nasıl çoğaltabilirsiniz? Yeni bir kazanç kapısı, ek gelir imkanı bulmak için çaba sarf etmeye gerçekten değer. Ayın özellikle ilk on günü boyunca maddi ve manevi kendinizi güvencede hissetmek sizin için öncelikli olacak. Ve belki de bu nedenle bir yatırım gündeme geliyor. Bu ortaklaşa bir yatırım da olabilir. Eşiniz veya ortağınızla tamamen yeni bir projeye girebilir veya işlerin gidişatına göre maddi anlamda ayrılmayı da seçebilirsiniz. Bu günlerde başkalarından gelecek olan para potansiyeliniz de yüksek. Bu nedenle eğer ihtiyacınız varsa istemekten çekinmeyin. Diğer taraftan karşı tarafa güvenmediğiniz ve endişelendiğiniz durumlarla ilgili sonuçlar aynen düşündüğünüz gibi çıkabilir. 11 Ağustos sonrası Başak burcunda geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür, sizin için iletişim konularıyla ilgili olacak. Geçmişe dayalı bir konu değilse imza atmak, büyük sözleşmeler için el sıkışmak konusunda bir defa daha düşünün. Bütün bilgiler tüm yönleriyle elinizin altında mı? Sözleşme maddelerini doğru okumaya çalışın. İş gezilerini de 7 Eylül’den sonraya erteleyin. 26 Ağustos sonrasında para konularında rahatlama ve şans geliyor. Venüs’ün parayla ilgili olumlu konumu birkaç hafta boyunca sürecek.
  Yengeç Burcu Erkeği:

  Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır.

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir.Olayları kolaylıkla çözümleyebilir.Suyla ilgili her şeyi çok sever.Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır.

  Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!