ASTROLOJİ

  23 Haziran - 22 Temmuz
  YENGEÇ Burcu (CANCER)

  Kariyer, görev ve sorumluklar alanında kısa bir geri dönüş

  Kasım ayı biraz geri vitese alınan bir otomobile benziyor. Zira Venüs retrosu 16’sına kadar sürüyor, hemen ardından Merkür gerilemeye başlıyor. Ayrıca Uranüs geri hareketle sizin için önemli bir alana dönüyor, iş, kariyer, görev ve sorumluluk alanına. 15 Mayıs öncesine bir uzanın, o dönemde neler oluyordu bu alanda, bir bakın, zira benzer etkiler görebilirsiniz. Sıradışı, marjinal hatta zaman zaman çılgın görünen yönetici veya patronlar ya da hayatınızda otorite konumunda yaşlı ve olgun kişiler bu geçişle kendilerini yeniden gösterebilir. Tabii siz de yenilikçi, sıradışı, marjinal plan ve hedeflerle gelebilirsiniz. Farkınızı açıkça göstermekten, kendinizi özgür ve bağımsız göstermekten ve ilan etmekten de çekinmeyebilirsiniz. Venüs retrosu ise bu kez 16 Kasım’a kadar daha çok aile ilişkilerinizi test edecek gibi görünüyor. Ailenizle ilişkilerde geçmiş ilişki kalıplarının dönüşüne tanık olabileceğiniz gibi, aileniz daha önceden görüp beğendiği bir kişiyi yeniden karşınıza çıkarabilir, müstakbel eş olarak, sözgelimi, hazırlıklı olun. Venüs retrosu biter bitmez ise Merkür retrosu başlıyor. Gündelik yaşamınızdaki ve çalışma ortamınızdaki kişilerle olan iletişiminize biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. 15 Kasım’da ise Mars burç değiştiriyor, yurt dışı, yabancılarla ilgili konularda, seyahatlerle ilgili ya da eğitsel alanda daha aktif, girişken ancak bir o kadar da aceleci, sabırsız olabilirsiniz. 23’ündeki dolunay yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizde bir gelişmeyi önünüze getirebilir, aydınlatabilir.
  Yengeç Burcu Kadını:

  Bu ay gerçekleşecek tutulmalar birikimlerinizle yakından ilgili. Büyük kararlar arifesinde olabilirsiniz. Bugüne kadar kazandığınız parayı düşünün, bunu nasıl değerlendirebilirsiniz? Nasıl çoğaltabilirsiniz? Yeni bir kazanç kapısı, ek gelir imkanı bulmak için çaba sarf etmeye gerçekten değer. Ayın özellikle ilk on günü boyunca maddi ve manevi kendinizi güvencede hissetmek sizin için öncelikli olacak. Ve belki de bu nedenle bir yatırım gündeme geliyor. Bu ortaklaşa bir yatırım da olabilir. Eşiniz veya ortağınızla tamamen yeni bir projeye girebilir veya işlerin gidişatına göre maddi anlamda ayrılmayı da seçebilirsiniz. Bu günlerde başkalarından gelecek olan para potansiyeliniz de yüksek. Bu nedenle eğer ihtiyacınız varsa istemekten çekinmeyin. Diğer taraftan karşı tarafa güvenmediğiniz ve endişelendiğiniz durumlarla ilgili sonuçlar aynen düşündüğünüz gibi çıkabilir. 11 Ağustos sonrası Başak burcunda geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür, sizin için iletişim konularıyla ilgili olacak. Geçmişe dayalı bir konu değilse imza atmak, büyük sözleşmeler için el sıkışmak konusunda bir defa daha düşünün. Bütün bilgiler tüm yönleriyle elinizin altında mı? Sözleşme maddelerini doğru okumaya çalışın. İş gezilerini de 7 Eylül’den sonraya erteleyin. 26 Ağustos sonrasında para konularında rahatlama ve şans geliyor. Venüs’ün parayla ilgili olumlu konumu birkaç hafta boyunca sürecek.
  Yengeç Burcu Erkeği:

  Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır.

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir.Olayları kolaylıkla çözümleyebilir.Suyla ilgili her şeyi çok sever.Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır.

  Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!