ASTROLOJİ

  22 Kasım - 21 Aralık
  YAY Burcu (SAGiTTARiUS)
  Geçtiğimiz seneden bu yana öz disiplininiz kuvvetlendi. Hiç almadığınız kadar sorumluluk aldınız. Tek başınıza yol aldınız, destek göremediğiniz anlar oldu. Ve yeni bir hayata alıştınız. Şimdi, hayata daha olumlu bakacağınız günlere hazırlanın. 7 Ağustos günü gerçekleşecek Ay tutulması etkisi ile ayın ilk haftası ok yaydan fırlıyor. Başınızı kaldırıp uzaklara bakın. Değişik felsefeler, kişisel gelişim konuları, yurt dışı işler ve seyahatler ilginizi çekiyorsa harekete geçin. Ufak bir hamleyle size kapılar sonuna kadar açılacaktır. Yabancılardan, yakın çevrenizin dışındaki kimselerden çok destek alabilirsiniz. Ay tutulması etkisiyle imzalar atabilir, yeni iletişim projelerine de başlayabilirsiniz. Her şey iyi güzel giderken 11 Ağustos sonrasında Merkür geri harekete geçiyor. İletişim, ulaşım ve zihinsel aktiviteleri sembolize eden gezegen Başak burcunda 7 Eylül'e dek retro olacak. Kariyeriniz, iş hayatınızın gidişatı hakkında kafanız karışabilir. Gelen iş tekliflerine hemen atlamayın. Yanıtınızı iyice analiz ettikten sonra verin. Kısa bir süreliğine size farklı görevler de verilebilir. Şartların sabit olmadığını, kariyerinizi, imajınızı etkileyen konularda Eylül ortasında tekrar değişiklik olacağını unutmayın. 21 Ağustos günü gerçekleşecek Güneş tutulması sonrasında uzaklarla ve eğitimle bağlantılı yepyeni işlere başlayabilirsiniz. Tazelik ve yenilik yurt dışı bağlantılı işlerden, medya, iletişim ve reklam işlerinden geliyor.
  Yay kadını:

  Yay burcu kadını kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. Affedicidir. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir.

  Yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur.Dostlarına çok önem verir ve fedakardır.

  Yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Para onun için araçtır.Cömert hatta biraz savurgandır.

  Karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir.Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz.Bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir partner olur.

  Kaynak:mynet.com
  Yay erkeği:

  Yay burcu erkeği entelektüel, duyarlı, meraklı, neşeli ve cana yakın yapısıyla dikkat çeker.İyi niyetli ve konuşkandır. Dostlarına düşkündür ve arkadaş canlısıdır.

  Hareketsizlik yay burcu erkeğini sıkar. O hep hareketli olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz.

  Yay burcu erkeği birçok konuda bilgi . Bu da onun meraklı bir yapısı olmasından kaynaklanır. Eleştirmeyi sever ve açık sözlüdür. Bazen bu açık sözlülük pot kırma sınırını da aşabilmektedir.Cömertliğiyle tanınan yay burcu erkeği harcamalarında savurganlık sınırını fazlasıyla aşabilir.

  Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu erkeği yalnızlıktan keyif alır, ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar.Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlarla sohbet etmekten keyif alır.

  Yay burcu erkeği bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini yoğun bir biçimde gösterebilir. Fakat daha sonra aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir. Bu nedenle bir yay burcu erkeğini iyice anlamaya çalışmak gerekir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!