ASTROLOJİ

  23 Eylül - 22 Ekim
  TERAZİ Burcu (LiBRA)
  Büyük fırsatlar getiren Jüpiter hala Terazi burcunda. Kişisel anlamda gelişim, terfiler ve işyeriyle ilgili güzel teklifler peşinizden koşuyor. Yurt dışı bağlantılı fırsatları iyi değerlendirin. İlişkilerinizdeki olumlu gelişme hem iş hem de özel hayatınıza yansıyor. Şimdi gelelim Ağustos tutulmalarına. 7 Ağustos’ta Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise Güneş tutulması hayatımızdaki potansiyel olayları açığa çıkarıyor, her şey hızlanıyor. 7 Ağustos tutulmasından birkaç gün önce etkileri başlamış olacak. Çevreniz genişliyor. İdeallerinize uygun kişilerle tanışmak, beraberce aynı yolda yürümek tam da istediğiniz şey. İşte gelecek planlarınızı da destekleyecek yeni gruplar bu ay hayatınıza girecek. Edindiğiniz dostluklar, hobilerinizle bağlantılı olabilir. İş hayatındaki ünvanınız, hangi şirkette çalıştığınız ise çevrenizin genişlemesinde etkili olacak. Vermeniz gereken eğitim, yapmanız gereken sunum gibi sahneye çıkmanızı gerektirecek koşullar varsa lütfen çekinmeyin ve bu işleri 1-11 Ağustos tarihlerinde yapın. Bu tarihlerde ayrıca yalnızsanız, dost çevresinden özel biriyle yakınlaşabilirsiniz. 11 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında geri harekette olan Merkür, bilinçaltınızı canlandırabilir. Dolayısıyla her şey iyi giderken, bir anda kuruntuya kapılmanı, bazı korkularınızın ortaya çıkmasını çok önemsemeyin. Siz sadece somut olarak elinizde olan işlere, bilgilere, durumlara yoğunlaşın. 25 Ağustos’a dek Venüs, kariyer alanınızdan geçiyor. Sizi şahsen tanımayanların bile sizden iyi bahsettiği, yaptıklarınızın olumlu algılandığı, beğeni kazandığınız bir dönem. İş teklifleri gelebildiği gibi, terfi de bekleyebilirsiniz. 21 Ağustos günü gerçekleşecek Güneş tutulması sonrası, kulüp ve derneklerde daha aktif olabilir, işyeri dışında idealist projelerin içinde çalışabilirsiniz. Geleceğe olan ümidiniz, çevrenizde gelişen olayların akışıyla güçleniyor. Umut etmek, iyimser olmak hayatınızı yukarı doğru çekecek.
  Terazi kadını:

  Terazi burcu kadını cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker Hoşsohbettir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur ve güzellikten çok keyif alır.

  Güzellik anlayışı çok gelişkin olan terazi burcu kadınının kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir, çünkü ona göre bir çok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır.

  Rahatlıktan ve keyif yapmaktan hoşlanan terazi kadını, zora gelmeyi sevmez. her şeyin hazır bir şekilde ona sunulmasından çok büyük haz duyar. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla ilgilenmek onu daha çok mutlu eder.

  Terazi burcu kadını neşeli, hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlar. Önemli olan kendisinin ne hissettiğidir. Bu nedenle doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkün olan terazi kadını kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

  Kaynak:mynet.com
  Terazi erkeği:

  Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

  Terazi burcu erkeği meraklı ve öğrenmeye açık bir kişilik sergiler. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu yolla kolaylıkla etkiler. Sakinlik ve huzur onun için çok önemlidir ve ani duygusal çıkışlar onu yorar. Bakımlı olmayı sever ve temizliğe fazlasıyla önem verir. Çevresindeki kişilerin de öyle olmasını ister.

  Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

  Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!