ASTROLOJİ

  23 Eylül - 22 Ekim
  TERAZİ Burcu (LiBRA)

  Çekiciliğinizi göstereceğiniz bir ay

  Kasım ayının üzerinde en çok konuşulacak, adından en çok söz ettirecek burçlarından birisiniz. Element dengeleri bu ay ateşe kayarken, sıcaklığı güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Öncelikle 15 Mayıs öncesi havanın bir benzerine 5 ay kadarlık bir dönüş yapıyoruz, Uranüs 6 Kasım’da karşıt burcunuza geri gelirken özellikle ilişkiler, evlilik, birliktelik konularında ani, sürpriz gelişmelere dikkat edin, zira ani kopuş ve ayrılıklar ya da ani birliktelikler söz konusu olabilir. Venüs burcunuzda 16 Kasım’a kadar retro yaparken birden geri gelen eski eşler, eski sevgililer ya da ilişkinizde eski mevzular da söz konusu olabilir. Ardından ayın ikinci yarısında parlamaya hazır olun, cazibenizle dikkat çekebilirsiniz. İlişkiler açısından ise yine 15 Mayıs öncesine benzer hararetli bir dönem başlıyor, adrenaline, heyecana hazır olun. Öte yandan 7 Kasım’da yeni ay var, iş ve para konularında yeni başlangıçlara hazır olabilirsiniz, Jüpiter bu alanda size son kısmetini verdikten sonra 8’inde Yay’a ilerliyor, iletişim ve yolculuklar açısından hareketli bir döneme giriyorsunuz, önümüzdeki bir yıl boyunca kısa yolculuklar, geziler, görüşme ve ziyaretler oldukça şanslı ve keyifli geçebilir. Venüs retrosu 16 Kasım’da son bulurken kendinizi daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz, zira Venüs yani yıldızınız kendi yerinde burcunuzda olacak, aşktan ve sevgiden yana da, paradan yana da mutluluk getirebilir. Ancak bu dönemde yapmanız gereken sağlığınıza daha çok dikkat edip aşırı yorgunluğa karşı tedbir almak olabilir. Bu ay Merkür retrosu da var, özellikle yakın çevre, komşu veya kardeşlerinizle iletişimde yanlış anlamalara, anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz, retro Merkür eğitim, öğrenim konularında da zihinsel anlamda zorlayıcı olabilir.
  Terazi kadını:

  Terazi burcu kadını cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker Hoşsohbettir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur ve güzellikten çok keyif alır.

  Güzellik anlayışı çok gelişkin olan terazi burcu kadınının kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir, çünkü ona göre bir çok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır.

  Rahatlıktan ve keyif yapmaktan hoşlanan terazi kadını, zora gelmeyi sevmez. her şeyin hazır bir şekilde ona sunulmasından çok büyük haz duyar. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla ilgilenmek onu daha çok mutlu eder.

  Terazi burcu kadını neşeli, hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlar. Önemli olan kendisinin ne hissettiğidir. Bu nedenle doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkün olan terazi kadını kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

  Kaynak:mynet.com
  Terazi erkeği:

  Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

  Terazi burcu erkeği meraklı ve öğrenmeye açık bir kişilik sergiler. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu yolla kolaylıkla etkiler. Sakinlik ve huzur onun için çok önemlidir ve ani duygusal çıkışlar onu yorar. Bakımlı olmayı sever ve temizliğe fazlasıyla önem verir. Çevresindeki kişilerin de öyle olmasını ister.

  Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

  Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!