ASTROLOJİ

  22 Aralık - 21 Ocak
  OĞLAK Burcu (CAPRiCORN)
  Başkalarıyla olan paylaşımlarınızın ön planda olduğu bir döneme giriyorsunuz. Onlardan öğreneceğiniz bilgiler hayatınıza sihirli dokunuşlar yapabilir. İşyerinde beraber çalıştığınız kişiler size yol gösterecektir. Onların deneyim ve bilgileri, tanıdıkları sizin hedeflerinize ulaşmanızda faydalı olabilir. Aynı zamanda ortak yatırımlar da gündeme gelebilir. Bir işe, bir ev veya araba almaya istekliyseniz bunu tek başınıza değil, güvendiğiniz kimselerle yapın. Finansal yatırımlarda bankacınıza, uzmanlara güvenebilirsiniz. 3-9 Ağustos civarı size olan parayı da ortak kasaya atarak yatırım yapmaktan çekinmeyin. İstediğiniz projelere girmenin de tam zamanı olabilir. Her şey hızlı gelişecek görünüyor. Tek yapmanız gereken kesenin ağzını biraz açmak. Gelelim 11 Ağustos sonrası etkili olacak başka bir gökyüzü hareketine: Merkür 7 Eylül'e dek geri harekette olacak. Yabancılarla, uzaklarla olan iletişimde aksamalar olabilir. İletişim, ulaşım ve zihinsel aktiviteleri sembolize eden gezegenin Başak burcunda geri hareketi Oğlak burçlarının eskiden tanıdıkları uzaklardan gelen kimselerle iş yapabileceğini söylüyor. 7 Eylül'e dek geçmişte tanışmış olduğunuz yabancı kimselere ulaşmaya çalışın. Yurt dışına seyahat düşünüyorsanız, eski gittiğiniz yerlerden daha fazla keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Unutkanlık, ihmalkarlık ve kafa karışıklıklarına dikkat edin. 21 Ağustos sonrası, maddi ve manevi anlamda başkalarından göreceğiniz destek dikkat çekiyor. Çekinmeyin ve işiniz için gerekli kimselere ulaşın.
  Oğlak kadını:

  Oğlak burcu kadını hırslı, neşeli, evcimen, çalışkan ve dürüst yapısıyla dikkat çeker.Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Bilgi ve kültür zenginliği de onun için önemlidir.

  Oğlak burcu kadını karamsar ruh hali nedeniyle kendi kendine bir duvar örer ve kendi önüne engeller koyar. Oysa hırslı ve güçlü yapısı yeterince ön plandadır. Daima kendinden emin olan oğlak burcu kadını kolay kolay çevresindekilere güvenmez ve tutucudur. Hareketleri ölçülüdür. Maddi konularda öyle tutumludurlarki, bu cimrilik boyutuna varacak derecededir.

  Bilgiye çok önem verirler. Nezaket ve kültür onlar için çok önemlidir, bu nedenle kendilerini geliştirmek için canla başla çalışırlar. İş konusunda oldukça hırslı ve iddialıdırlar. Ellerini attıkları tüm işlerde başarılı olabilecek kapasitededirler.

  Kaynak:mynet.com
  Oğlak erkeği:

  Oğlak burcu erkeği çalışkan,azimli, hırslı ve sevecen tavırlarıyla dikkati çeker. Maddiyata düşkündür ve çalışmaktan keyif alır. Para kazanmak konusunda üstüne yoktur. Fırsatları değerlendirmeyi iyi bilir. Tutumludur ve tasarrufu sever.

  Oğlak burcu erkeği güvenilir, kuralcı ve disiplinlidir. Sistemli ve düzenli olan şeyleri sever. Genellikle şüpheci bir tavrı vardır. Olayları kendi doğrusuna göre değerlendirir ve yorumlar.Duygularını hemen belli etmez. Soğuk kanlı bir görünümü vardır.

  Oğlak burcu erkeği dostluğa çok önem verir ve dost edindiği kişileri iyi inceler ve seçer. Katı kuralları vardır ve bu kuralların dışına kolay kolay çıkmak istemez.

  Oğlak burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve ikili ilişkilerde karşı tarafın kendisini yönlendirmesinden ve kısıtlamasından hoşlanmaz. Kişiliğine uygun bir kadınla mutlu olur. Sevdiği zaman sadık ve kıskanç bir eş olur. Daha çok akıllı, bakımlı, ne istediğini bilen, kişilikli kadınlardan hoşlanır. İlişkileri uzun sürelidir. Evlilik için uygun bir kişiliği vardır. İdeal bir eş ve ideal bir babadır. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden gelen tüm çabayı seferber edecektir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!