ASTROLOJİ

  22 Aralık - 21 Ocak
  OĞLAK Burcu (CAPRiCORN)

  1 Aralık, 2018

  Yeni adımlar, başlangıçlar

  Ocak ayına hızlı bir giriş yapıyoruz. Hemen ayın ilk günü burç değiştiren Mars sizi ev ve aileye ilişkin konularda epeyce aktif, girişken ve dinamik kılıyor. Ancak aile içi çatışmalara da dikkat etmeniz gerekebilir. Mars’ın mücadeleci ve aktif yönünü iş yaşamınızda da hissedebilirsiniz. Daha dikkatli ilerlemeniz gereken bir Ay olabilir. Keza 2019’un ilk Güneş tutulması da burcunuzda gerçekleşecek ve yaşamınızdaki yeni başlangıç ve adımlara işaret etmekte. Ciddiyet ve soğukkanlılıkla atacağınız bu adımlar gerek işiniz gerek ilişkinizle ilgili yeni bir yapılanmayı gündeme getirebilir. Ay boyunca yan yana ilerleyen Venüs ve Jüpiter görünmez bir şansı sizinle birlikte kılacak.

  Kaynak:elle.com.tr
  Oğlak kadını:

  Oğlak burcu kadını hırslı, neşeli, evcimen, çalışkan ve dürüst yapısıyla dikkat çeker.Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Bilgi ve kültür zenginliği de onun için önemlidir.

  Oğlak burcu kadını karamsar ruh hali nedeniyle kendi kendine bir duvar örer ve kendi önüne engeller koyar. Oysa hırslı ve güçlü yapısı yeterince ön plandadır. Daima kendinden emin olan oğlak burcu kadını kolay kolay çevresindekilere güvenmez ve tutucudur. Hareketleri ölçülüdür. Maddi konularda öyle tutumludurlarki, bu cimrilik boyutuna varacak derecededir.

  Bilgiye çok önem verirler. Nezaket ve kültür onlar için çok önemlidir, bu nedenle kendilerini geliştirmek için canla başla çalışırlar. İş konusunda oldukça hırslı ve iddialıdırlar. Ellerini attıkları tüm işlerde başarılı olabilecek kapasitededirler.

  Kaynak:mynet.com
  Oğlak erkeği:

  Oğlak burcu erkeği çalışkan,azimli, hırslı ve sevecen tavırlarıyla dikkati çeker. Maddiyata düşkündür ve çalışmaktan keyif alır. Para kazanmak konusunda üstüne yoktur. Fırsatları değerlendirmeyi iyi bilir. Tutumludur ve tasarrufu sever.

  Oğlak burcu erkeği güvenilir, kuralcı ve disiplinlidir. Sistemli ve düzenli olan şeyleri sever. Genellikle şüpheci bir tavrı vardır. Olayları kendi doğrusuna göre değerlendirir ve yorumlar.Duygularını hemen belli etmez. Soğuk kanlı bir görünümü vardır.

  Oğlak burcu erkeği dostluğa çok önem verir ve dost edindiği kişileri iyi inceler ve seçer. Katı kuralları vardır ve bu kuralların dışına kolay kolay çıkmak istemez.

  Oğlak burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve ikili ilişkilerde karşı tarafın kendisini yönlendirmesinden ve kısıtlamasından hoşlanmaz. Kişiliğine uygun bir kadınla mutlu olur. Sevdiği zaman sadık ve kıskanç bir eş olur. Daha çok akıllı, bakımlı, ne istediğini bilen, kişilikli kadınlardan hoşlanır. İlişkileri uzun sürelidir. Evlilik için uygun bir kişiliği vardır. İdeal bir eş ve ideal bir babadır. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden gelen tüm çabayı seferber edecektir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!