ASTROLOJİ

  22 Ocak - 19 Şubat
  KOVA Burcu (AQUARiUS)

  Arkadaşlarınız can yoldaşınız

  Ocak ayı özellikle iletişim açısından hararetli geçeceğe benziyor. Zira hemen ay başında burç değiştiren Mars görüşmeleri, ziyaretleri ve yolculukları hızlandırıyor ancak acele ve telaşın zorluk getirebileceğini unutmayın. Bu ay tutulmalar açısından da önemli. 6 Ocak’taki Güneş tutulması kontrolünüz ve müdahaleniz dışında gelişen bazı olayların getirdiği yeni başlangıç ve durumlara işaret ediyor. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise ilişkiler alanında bazı farkındalıklara ve alacağınız kararlara ışık tutabilir, duygusal açıdan gerginliklere dikkat etmelisiniz. Ay boyunca yan yana ilerleyen Venüs ve Jüpiter ise sosyal yaşam ve dostluklar açısından göreceğiniz büyük iyilikleri, yüreğinizdeki umudu destekliyor.

  Kaynak:elle.com.tr
  Kova kadını:

  Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün,kararlı, becerikli ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır.

  Kova burcu kadını akılcı ve sorunlara pratik çözümler bulan yapısıyla güçlü bir karakter çizer. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

  Kova burcu kadını kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder.Kişilik olarak zordur. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

  Kaynak:mynet.com
  Kova erkeği:

  Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

  Kova burcu erkeği pratik ve çalışkandır. Kendi işini yapmaktan çok keyif alır. Değişiklikten ve farklılıktan keyif alır. Hareketli yaşantısı onu mutlu ve enerjik kılar.

  Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Hal ve tavırlarıyla beğenilen bir insandır.

  Kova burcu erkeği dürüstlüğü ve güvenilirliği ile çevresinde hayranlık uyandırır. Sürekli aynı şeyle uğraşmaktan sıkılır ve kolayca yön değiştirebilir.

  Kova burcu erkeği ikili ilişkilerinde iyi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Akıllı ve kişilikli kadınlardan hoşlanır. Duygusal ve düşünsel yoğunluğunu paylaşabilecek birini ister. Sevdiği zaman düşünceli ve eğlenceli bir partner olur. Evliliğe yatkındır ve onun gösterdiği farklılığa ayak uydurabilecek biriyle mutlu bir evliliği olur.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!