ASTROLOJİ

  22 Ocak - 19 Şubat
  KOVA Burcu (AQUARiUS)

  Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden daha çok destek görmeye başlıyorsunuz

  Astrolojik açıdan yılın en önemli aylarından birine ilerliyoruz, zira bir süredir Akrep’te seyreden yıldızlar yavaş yavaş yerlerini terk ediyorlar ve Yay burcuna ilerliyorlar. Akrep’in kızgın suları yerini Yay’ın ateşli coşkusuna bırakırken kendinizi biraz daha pozitif ve iyimser bir ortamda bulabilirsiniz artık. Zira tüm yıl boyunca Akrep’in kızgın yapısı, Oğlak’ın soğuk ciddiyetiyle tam bir kaynaşma halindeydi ve hep bir sorgulama ve düzgünlük beklentisi hali vardı. Bu zorlayıcı etkiler yerini daha neşeli bir ortama bırakırken aslında ne çok deneyim yaşayıp olgunlaştığınızın da farkına varabilirsiniz. Venüs retrosu sürüyor ancak bu kez farklı bir burçta ve yalnızca 16 Kasım’a kadar, uzaklarda eski bir sevgiliniz varsa size dönüş yapabilir, aynı durum yine uzaktaki ve hatta yurt dışındaki bir arkadaşınız için de söz konusu olabilir. Ancak retroyla geri gelenin retro bitimiyle döndüğünü unutmayın. Uranüs retrosu da sürüyor ancak bu kez beş aylığına Koç’ta, ardından yine Boğa’ya ve artık iyice sağlam ve uzunca bir süre kalmak üzere dönüyor. Bu süreçte de özellikle aile ve evle ilgili konularda bir rahatlama içinde olabilirsiniz. Ancak eğitimle, öğrenmeyle ilgili durumunuz varsa beklenmedik ve ani gelişmelere karşı hazırlıklı olun. 15 Kasım’da Mars’ın burç değiştirmesi özellikle maddi ve parasal konularda zorluklar getirebilir, bu dönemde harcamaları kontrol altında tutmalısınız, zira bütçenizde delikler hızlı bir şekilde oluşabilir. Yine ay ortasında başlayan Merkür retrosu sosyal ilişkilerinizde, arkadaşlıklarınızda iletişime çok daha dikkat etmenizi gerektiriyor. 22 Kasım’dan itibaren ise kendinizi çok daha sosyal ortamlarda bulabilirsiniz. 23 Kasım’daki dolunay ise aşka dair bir hatırlatma, uyarma, uyandırma niteliğinde, kalbinizin isteklerinin farkına varabilirsiniz.
  Kova kadını:

  Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün,kararlı, becerikli ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır.

  Kova burcu kadını akılcı ve sorunlara pratik çözümler bulan yapısıyla güçlü bir karakter çizer. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

  Kova burcu kadını kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder.Kişilik olarak zordur. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

  Kaynak:mynet.com
  Kova erkeği:

  Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

  Kova burcu erkeği pratik ve çalışkandır. Kendi işini yapmaktan çok keyif alır. Değişiklikten ve farklılıktan keyif alır. Hareketli yaşantısı onu mutlu ve enerjik kılar.

  Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Hal ve tavırlarıyla beğenilen bir insandır.

  Kova burcu erkeği dürüstlüğü ve güvenilirliği ile çevresinde hayranlık uyandırır. Sürekli aynı şeyle uğraşmaktan sıkılır ve kolayca yön değiştirebilir.

  Kova burcu erkeği ikili ilişkilerinde iyi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Akıllı ve kişilikli kadınlardan hoşlanır. Duygusal ve düşünsel yoğunluğunu paylaşabilecek birini ister. Sevdiği zaman düşünceli ve eğlenceli bir partner olur. Evliliğe yatkındır ve onun gösterdiği farklılığa ayak uydurabilecek biriyle mutlu bir evliliği olur.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!