ASTROLOJİ

  22 Ocak - 19 Şubat
  KOVA Burcu (AQUARiUS)
  Oldukça önemli bir aya giriyorsunuz. Kemerlerinizi bağlayın ve arkanıza yaslanın. Uzun zamandır gelişen olaylar hayata eskisinden çok daha farklı bakmanızı sağladı. Şunu anladınız ki, kimse olmasa bile tek başınıza da yaşayıp gidersiniz. Tüm ay boyunca atılım gezegeni Mars'ın karşıt burcunuz Aslan'da olması ikili ilişkilere dikkat çekiyor. İşyerinde kendi emeklerinizle ortaya koyduğunuz işlere eleştiriler gelirse çok ciddiye almayın. Bazı kimseler size karşı tepkisel yaklaşabilir. Mars aynı zamanda size ortaklık kapılarını açıyor. Aklınızda düşündüğünüz biri varsa, bir projeyle bağlantılı güzel bir ortaklık kurulabilir. Özel ve iş hayatınızda insanların size olan geri bildirimlerinden yapıcı bir şeyler çıkarabilirsiniz. 7 Ağustos günü Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması gümbür gümbür geliyor. Bir süredir keyif almadığınız ve zorla sürdürdüğünüz ilişkilerinizi noktalamak isteyebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda çok yakınlarınızla sorunları masaya yatırın. Gerektiğinde geri adım atabilirsiniz. 21 Ağustos Güneş tutulması sonrası hayatınıza girecek kişiler sizi adeta tazeleyecek. Bu tarihten sonra gelecek iş tekliflerini fırsat olarak görün. 25 Ağustos sonrası Venüs sayesine, ilişkilerde mutlu, rahat ve huzurlu günler geliyor. Özetle bu ay sadeleşme zamanı. Daha fazlasını istemek yerine, size yük olan şeyleri hayatınızdan çıkarın. Bu şey ünvanınız, görevinizin bir kısmı, arabanız veya kilolar da olabilir.
  Kova kadını:

  Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün,kararlı, becerikli ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır.

  Kova burcu kadını akılcı ve sorunlara pratik çözümler bulan yapısıyla güçlü bir karakter çizer. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

  Kova burcu kadını kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder.Kişilik olarak zordur. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

  Kaynak:mynet.com
  Kova erkeği:

  Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

  Kova burcu erkeği pratik ve çalışkandır. Kendi işini yapmaktan çok keyif alır. Değişiklikten ve farklılıktan keyif alır. Hareketli yaşantısı onu mutlu ve enerjik kılar.

  Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Hal ve tavırlarıyla beğenilen bir insandır.

  Kova burcu erkeği dürüstlüğü ve güvenilirliği ile çevresinde hayranlık uyandırır. Sürekli aynı şeyle uğraşmaktan sıkılır ve kolayca yön değiştirebilir.

  Kova burcu erkeği ikili ilişkilerinde iyi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Akıllı ve kişilikli kadınlardan hoşlanır. Duygusal ve düşünsel yoğunluğunu paylaşabilecek birini ister. Sevdiği zaman düşünceli ve eğlenceli bir partner olur. Evliliğe yatkındır ve onun gösterdiği farklılığa ayak uydurabilecek biriyle mutlu bir evliliği olur.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!