ASTROLOJİ

  21 Mart - 20 Nisan
  KOÇ Burcu (ARiES)

  Uranüs son kez burcunuzda

  Kasım’ın en önemli astrolojik durumlarından biri burcunuzla ilgili, 15 Mayıs’tan bu yana Boğa burcunda olan Uranüs geri hareketiyle 6 Kasım’dan itibaren yeniden burcunuzda ve 6 Mart’a kadar burada kalacak. Uranüs’ün yedi yılda bir burç değiştirdiğinin ve 84 yıl sonra tekrar aynı burca geldiğinin altını çizersek bu oldukça önemli bir transit. Bir nevi hayatınızda bazı bariyerleri yıkmak, engelleri savurmak, özgür, bağımsız, sıradışı, marjinal yönünüzü son bir kez daha ortaya çıkarmak için son bir şans denebilir. Uranüs’ün yıkıcı fakat yenileyici etkisini lehinize kullanmaya çalışmalısınız. Özellikle bire bir ilişkilerdeki, evlilik ve ortaklık meselelerindeki tutumunuz, yaklaşımınız açısından önemli bir kırılma noktası olabilir. Sözgelimi ilişkinizde yolunda gitmeyen ama idare ettiğiniz durumlar varsa bir anda kestirip atabilirsiniz. Gerçek anlamda özgürleşebilir ve bugüne dek göstermediğiniz çok farklı yönlerinizi sergileyebilirsiniz. 8 Kasım’da bir yıllık Jüpiter Yay transitiyle de artık yeni ufuklara, maceralara, keşiflere, yolculuklara hazırsınız. Bavullarınızı tozlu raflardan çıkarabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Mars burç değiştirirken kendinizi akışa, gidişata çok fazla kaptırabilirsiniz, arkanızı kollamayı ihmal etmeyin. Venüs retrosu ise 16 Kasım’da son buluyor, ilişkiler açısından keyifli ve rahat olabilecek bir dönem başlıyor, para durumunuzu da toparlayabilirsiniz. Ancak hemen bu tarihte Merkür retrosu başlıyor, özellikle seyahatlerle ilgili planlarınızda, anlaşma, haberleşme, iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz.
  Koç kadını:

  Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı,atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

  Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

  Kaynak:mynet.com
  Koç erkeği:

  Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

  Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!