ASTROLOJİ

  21 Mart - 20 Nisan
  KOÇ Burcu (ARiES)

  Ocak ayında söz sizde

  Ocak ayı burcunuzun yöneticisi Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle başlıyor. Bu geçiş sizi oldukça hareketli, mücadeleci döneme geçirirken, bu dönemde insiyatif ve söz sizde. Aksiyonun merkezinde olabilirsiniz. Ocay ayı tutulmalar açısından da dikkat çekici. 6 Ocak’taki Güneş tutulması iş yaşamınız ve kariyerinizde, statü ve konumunuzda yeni bir döneme dikkat çekerken, 21 Ocak’daki Ay tutulması aşkta duygusallığı, sevdiklerinize yönelik yumuşak karnınızı ortaya çıkarabilir. Tutulmaların yanında neredeyse Ay boyunca yan yana ilerleyen Venüs ve Jüpiter yurt dışı ve yabancılardan ve seyahatlerden yana kısmetlerinize işaret etmekte.

  Kaynak:elle.com.tr
  Koç kadını:

  Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı,atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

  Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

  Kaynak:mynet.com
  Koç erkeği:

  Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

  Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!