ASTROLOJİ

  21 Mart - 20 Nisan
  KOÇ Burcu (ARiES)

  Size cesaret veren pek çok olayla karşılaşacaksınız. Bu ay tutulmalar sayesinde pek çok başlangıç yapabilirsiniz. En önemlisi, kendi yaratıcılığınızı keşfetmek ve bununla başkalarının önünde geçeceğiniz sınavlardan tam puan almak olacak. İşinizin angarya gelen kısımlarını bu ay başkalarına devredin. Stratejik konular, eğitimler, sunumlar, yeni projeler geliştirmeye zaman ayırın. En önemlisi güzel bir tatil yapın. Yaratıcılığınız ve hayata olan inancınız artacaktır. 7 Ağustos Ay tutulmasına doğru sosyal alanda, iş veya özel hayattaki arkadaş gruplarıyla ilgili olaylar gerçekleşebilir. Kararlar almanız gereken bugünlerde, yeni bir derneğe girmek, ya da idealist bir projenin parçası olmak gibi teklifler alabilirsiniz. Gelecek planlarınızı da destekleyecek bu gelişmeler sırasında gerçekten ne istediğinize bakın. Bazen başkalarının isteklerini kendimiz istiyormuşuz sanabiliriz. Bugüne kadar üzerinde çalıştığınız, keyifle yaptığınız ne varsa başkalarına anlatın, tanıtın. Varsa çocuklarınız da bu ay ajandanızın ilk sırasında yer alacak. Onlarla ilgili yeni şekillenen konuları sonuçlandırın. 11 Ağustos sonrasına geciktirmeyin. Size verilen işlerin, görevlerin önemli aşamalarını 11 Ağustos sonrasına bırakmasanız iyi olur. 7 Eylül’e dek geri harekette olacak iletişim gezegeni Merkür, bu tarihler arasında günlük işlerinizde gecikme yaşanması veya bazı konuların gözden kaçması anlamına gelebilir. 21 Ağustos tarihindeki Güneş tutulması, hayatınızın keyifli taraflarıyla ilgili yeni başlangıçlar demek. İşyerinde stratejik konulara, yeni projelere yoğunlaşacaksanız, 21 Ağustos sonrasını beklemek uygun olabilir. Özel hayatınız da renkleniyor. Birisinden hoşlanıyorsanız veya geçmişteki ilişkiniz gündeme geldiyse, tutulma sonrası ilişki başlayabilir. Tutulma sırasındaki birkaç gün kendinize zaman ayırın. Gözlerinizi kapatıp çocukken veya daha gençken neler hayal ettiğinizi hatırlayın. Belki bu hayali gerçekleştirme zamanı gelmiştir.
  Koç kadını:

  Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı,atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

  Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

  Kaynak:mynet.com
  Koç erkeği:

  Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

  Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!