ASTROLOJİ

  22 Mayıs - 22 Haziran
  İKİZLER Burcu (GEMiNi)

  İlişkilerden yana şanslı yılınız başlıyor

  Kasım’ın astrolojik ajandası, gündemi dopdolu. Öncelikle burcunuzun yöneticisi Merkür’den başlamaya ne dersiniz. Zira Merkür bu ay 16’sından itibaren retro yapıyor ve ilişkilerde olası iletişim problemlerine dikkat diyor. Ayrıca yaşamınızın genel temposunu biraz daha yavaşlatmanız, genel olarak daha temkinli davranmanız gerekebilir, özellikle de sağlık açısından. Sizi zora sokabilecek ağır işlerden, spor ve aktiviteden uzak durmaya çalışın, en azından kontrol edebilirsiniz. 8 Kasım’da ise güzel bir gelişme var. Büyük şans yıldızı Jüpiter karşıt burcunuza geçiyor, ilişkiler, evlilik ve birliktelik konularında size şans ve kısmet getiriyor. Bu bir yıllık dönemde karşınıza pek çok kişi çıkabilir, birçok insanla tanışabilir, karşılaşabilirsiniz. 15 Kasım’da burç değiştiren Mars öfke, kızgınlık gibi negatif duygularınızı içinize atmanızı zorlaştırabilir, insanlar birdenbire bağırıp çağırmanıza, kızmanıza tanık olabilir. Önceden bu durumun bilincinde olmak ise belki bir miktar sizi tutacak, kontrol edecektir. Venüs retrosu bu ay 16’sına kadar aşk evinizde, eski ve geri gelen aşklara, heyecanlara dikkat, aşkta tekrarlayan ancak pek de sonuç getirmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. 16’sından sonrası ise aşk, tutku ve heyecanlar açısından oldukça keyifli olabilir. 22’sinde Güneş’in burç değiştirmesiyle odak noktanız zaten ilişkiler olacak. Kasım ayının dolunayı ise 23’ünde burcunuzda gerçekleşiyor, duygusal kontrolü sağlayıp, öfke patlamalarından mümkün mertebe uzak durmak iyi bir tavsiye olabilir bu dolunayda, Mars eşliğinde ateşli bir dolunay olacağa benziyor çünkü, kolayca alevlenebilen ortamların sinirlerinizi bozmasına izin vermeyin.
  İkizler kadını:

  İkizler burcu kadını neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeker, fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. İkizler burcu kadını pratik, akıllı ve çekicidir. Fakat bir ikizler kadınını anlamak çok zordur. Çünkü sürekli bir değişkenlik içerisindedir.

  İkizler kadını tezcanlıdır ve hareketli yaşamayı sever. Özellikle seyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır.

  İkizler kadını birden fazla işle aynı anda uğraşabilir. Kendisine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.İlgiden çok hoşlanır ve fazlasıyla iyi niyetlidir. Maddi konuda bağımsız olmaktan hoşlanır.Kısıtlanmaktan ve özellikle emir almaktan hoşlanmaz.

  Hayal kurmayı çok sever ve daima iyi şartlarda yaşamak için uğraşırlar. İkizler kadını akıcı ve etkili konuşması ve ikna kabiliyetiyle fazlasıyla dikkat çeker ve iyi bir dosttur. İkili ilişkilerde oldukça fedakar ve iyi bir partnerdirler.

  Kaynak:mynet.com
  İkizler erkeği:

  İkizler burcu erkeği zeki, nazik, güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. Pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır.

  İkizler burcu erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. Aklına koyduğunu mutlaka yapmak ister. Diğer taraftan özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Kendi işini yapmaktan daima keyif alır.

  İkizler erkeği çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins tarafından hemen fark edilir. İşle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni projeler üretmekten çok keyif alır. Maddi konularda da değişkendir. Bazen çok bonkör, bazen de çok cimri olabilir.Fakat idare konusunda oldukça zayıftır. Bir konuda derinleşememek gibi bir problemleri vardır.

  İkizler erkeği savurganlığı sever ve para konularında fazla başarılı değildir. Duygusal anlamda fazla hassas değildir ve olabildiğince işin mantıklı tarafından bakmayı sever.

  İkizler erkeği çok disiplinli bir ev hayatından hoşlanmaz, fakat çok severse evlenip bu evliliği devam ettirmek için çaba harcayabilir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!