ASTROLOJİ

  22 Mayıs - 22 Haziran
  İKİZLER Burcu (GEMiNi)

  Bol seyahatli bir aya merhaba deyin. İster iş ister özel seyahatler olsun, bu ay yerinizde oturmuyorsunuz. Ay boyunca yazılı ve sözlü iletişim, seyahatler, yazışmalar, müşteri teklifleri, belgeler gündeminizde olacak. Internet üzerinden yürüteceğiniz projelerde konuya yoğunlaşmanız başarınızı artıracaktır. Ayın ilk yedi günü, Ay tutulması etkisi ile yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularda kısıtlanmalar da olabilir. Kurumsal iletişim veya buna benzer bir işte çalışıyorsanız, lansmanlar için 11 Ağustos öncesi günleri değerlendirmeye çalışın. Ayın ilk on günü boyunca size gelen işleri, teklifleri, projeleri ve iletişim faaliyetleriniz hızlıca sonuçlandırmaya bakın. Bu sefer iş başa düşüyor. Büyük işlere sizin karar vermeniz, deyim yerindeyse ‘racon kesmeniz’ gerekecek. Gelişmeler sizi kabuğunuzdan çıkaracak, enteresan bir şekilde o çok çekindiğiniz çalışma arkadaşınızdan da destek göreceksiniz. İşler bu kadar yolunda giderken, gezileri, yazışmaları hep 10 Ağustos öncesi tamamlamaya çalışın. 11 Ağustos-7 Eylül tarihlerinde geri harekette olacak Merkür sizin yönetici gezegeniniz. İletişim, zihinsel faaliyetler, geziler ve ticareti sembolize eden gezegenin retro olması bu sefer özel hayatınızla yakından ilgili olacak. Evde tamirat veya fiziksel bazı değişiklikler için beklemek iyi bir fikir olabilir. Diğer taraftan aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar yüzünden kafanız karışabilir. En doğrusu evle ilgili büyük adımları 7 Eylül sonrasına bırakmak olacaktır. Bu dönemde evden ayrılıp gitmiş birinin geri dönmesi veya eski evinize tekrar taşınma gibi gelişmelerin yaşanması da doğal ve yerinde olacaktır.
  İkizler kadını:

  İkizler burcu kadını neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeker, fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. İkizler burcu kadını pratik, akıllı ve çekicidir. Fakat bir ikizler kadınını anlamak çok zordur. Çünkü sürekli bir değişkenlik içerisindedir.

  İkizler kadını tezcanlıdır ve hareketli yaşamayı sever. Özellikle seyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır.

  İkizler kadını birden fazla işle aynı anda uğraşabilir. Kendisine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.İlgiden çok hoşlanır ve fazlasıyla iyi niyetlidir. Maddi konuda bağımsız olmaktan hoşlanır.Kısıtlanmaktan ve özellikle emir almaktan hoşlanmaz.

  Hayal kurmayı çok sever ve daima iyi şartlarda yaşamak için uğraşırlar. İkizler kadını akıcı ve etkili konuşması ve ikna kabiliyetiyle fazlasıyla dikkat çeker ve iyi bir dosttur. İkili ilişkilerde oldukça fedakar ve iyi bir partnerdirler.

  Kaynak:mynet.com
  İkizler erkeği:

  İkizler burcu erkeği zeki, nazik, güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. Pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır.

  İkizler burcu erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. Aklına koyduğunu mutlaka yapmak ister. Diğer taraftan özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Kendi işini yapmaktan daima keyif alır.

  İkizler erkeği çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins tarafından hemen fark edilir. İşle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni projeler üretmekten çok keyif alır. Maddi konularda da değişkendir. Bazen çok bonkör, bazen de çok cimri olabilir.Fakat idare konusunda oldukça zayıftır. Bir konuda derinleşememek gibi bir problemleri vardır.

  Kaynak:mynet.com
  İkizler erkeği savurganlığı sever ve para konularında fazla başarılı değildir. Duygusal anlamda fazla hassas değildir ve olabildiğince işin mantıklı tarafından bakmayı sever.

  İkizler erkeği çok disiplinli bir ev hayatından hoşlanmaz, fakat çok severse evlenip bu evliliği devam ettirmek için çaba harcayabilir.

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!