ASTROLOJİ

  23 Ağustos - 22 Eylül
  BAŞAK Burcu (ViRGO)

  Evde bolluk ve bereket içinde olabilirsiniz

  Ocak ayının en önemli olayları 6 Ocak’taki Güneş ve 21 Ocak’taki Ay tutulması. İlk tutulma sevdikleriniz, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni başlangıç ve gelişmelere işaret ederken, aşkta yeni kıvılcımları tetikleyebilir. Her ne adım atıyorsanız bu adım kalıcı ve uzun vadeli olabilir. Ay tutulması ise bilinçaltınızda bazı uyanışlara, alacağınız bazı karar ve yaşayacağınız bazı farkındalıklara işaret etmekte. Ay boyunca yan yana ilerleyen Venüs ve Jüpiter ev ve aileyle ilgili yaşayacağınız bolluk ve berekete işaret etmekte. Ailenizde genişleme söz konusu olabilir ve aileye yönelik iyimser ve pozitif duygular baskın gelebilir.

  Kaynak:elle.com.tr
  Başak kadını:

  Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.

  Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir.

  Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir. Başarmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Pratik olması nedeniyle olaylara anında müdahale edebilmektedir. Diğer bir taraftan alıngan bir yapısı vardır.Kolayca incinebilir ve darıldığı kişiyi hemen affedemez. Kindar değildir fakat hemen de unutamaz.

  Zeki başak burcu kadını sorunları en mantıklı şekilde çözüme ulaştırır. Adalet ve merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. İkili ilişkilerde sadık ve anlayışlı bir partner olur.Mükemmelliyetçidir ve ilişkisine sahip çıkar. Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.

  Kaynak:mynet.com
  Başak erkeği:

  Başak burcu erkeği inatçı, titiz,detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Daima bakımlı ve hoş görünmeye dikkat eder. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur.

  Başak burcu erkeği çevresindeki olumsuzlukları sözünü sakınmadan tenkit edebilir. Eleştirmeyi sever. Fazlasıyla açık sözlüdür. Düşünceli olmasına rağmen hoşuna gitmeyen şeyleri direkt ve net olarak söyler ve kırıcı olabilir. Temizlik onun için çok önemlidir. Bazen aşırıya kaçacak derecede titiz olabilir.

  Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır. Düzensizlik ve disiplinsizlikten hoşlanmaz.Her şeyin yerli yerinde olmasından haz duyar.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!