ASTROLOJİ

  23 Ağustos - 22 Eylül
  BAŞAK Burcu (ViRGO)

  Günlük hayatınız, koşturmalar ve yapacak pek çok şey peşinizden koşuyor. Ay boyunca yapılacaklar, projeler, teslim tarihleriyle ilgilenmeniz, gerçekten tam anlamı ile operasyona girmeniz gerekebilir. Bazı işler angarya olarak görünse de ucundan tutmanız iyi olacak. İşin iyi tarafı, 25 Ağustos’a dek size destek olan dostlar çevrenizde olacak. İşyerinde değil, ama iş çevresinde, bir telefon uzaklıkta olan bu kişilerden gerektiğinde yardım istemeyi unutmayın. Çevreniz giderek genişliyor. 11 Ağustos – 7 Eylül tarihleri arasında sizin için uygun olmayan işlere girmemeye çalışın. Sözler vermeyin, sözleşmelerde dikkatli olun. Unutkanlık, ihmalkarlık ve kafa karışıklıklarının olabileceğini göz önünde bulundurup, teslim tarihlerini o şekilde ayarlayın. Bu tarihler arasında geçmişten gelen tüm konular işe yarayabilir. Bir zamanlar aklınızda olan fikirler, projeler, yarım kalmış hayaller, eski iş bağlantıları, geçmişte yapılmış işler şimdi işinize çok yarayacak. Eskiyi canlandırmak akıllıca olabilir. Tutulma zamanları olan 7 ve 21 Ağustos civarında kuruntularınızı bir kenara bırakın. Şirkette dolaşan şehir efsanelerine kulaklarınızı tıkayın. Dedikodular sizi etkilemesin. Sır tutmanız gerekiyorsa bunu yapın. Gizlilik ilkesine göre hareket etmek başarı getirecektir. Tatile çıkmak için 11 Ağustos sonrasını değerlendirin. Özellikle daha önce gittiğiniz yerleri bir kere daha ziyaret edebilir, bu sefer daha farklı bir gözle bakabilirsiniz.
  Başak kadını:

  Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.

  Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir.

  Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir. Başarmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Pratik olması nedeniyle olaylara anında müdahale edebilmektedir. Diğer bir taraftan alıngan bir yapısı vardır.Kolayca incinebilir ve darıldığı kişiyi hemen affedemez. Kindar değildir fakat hemen de unutamaz.

  Zeki başak burcu kadını sorunları en mantıklı şekilde çözüme ulaştırır. Adalet ve merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. İkili ilişkilerde sadık ve anlayışlı bir partner olur.Mükemmelliyetçidir ve ilişkisine sahip çıkar. Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.

  Kaynak:mynet.com
  Başak erkeği:

  Başak burcu erkeği inatçı, titiz,detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Daima bakımlı ve hoş görünmeye dikkat eder. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur.

  Başak burcu erkeği çevresindeki olumsuzlukları sözünü sakınmadan tenkit edebilir. Eleştirmeyi sever. Fazlasıyla açık sözlüdür. Düşünceli olmasına rağmen hoşuna gitmeyen şeyleri direkt ve net olarak söyler ve kırıcı olabilir. Temizlik onun için çok önemlidir. Bazen aşırıya kaçacak derecede titiz olabilir.

  Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır. Düzensizlik ve disiplinsizlikten hoşlanmaz.Her şeyin yerli yerinde olmasından haz duyar.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!