ASTROLOJİ

  23 Ağustos - 22 Eylül
  BAŞAK Burcu (ViRGO)

  Ailenizden destek görebilir, evinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz

  Kasım ayı oldukça hareketli bir gündeme işaret ediyor. Ateş elementlerindeki yoğunlaşma ay boyunca diğer tüm burçları olduğu kadar sizi de etkisi altına alacağa benziyor. Zira 6 Kasım’da Uranüs ateş elementinden Koç’a dönüş yapıyor, 8 Kasım’da Jüpiter yine ateşten Yay’da ilerlemeye başlıyor. Sıcak bir Kasım olacak gibi. Sizin açınızdan bakacak olursak tabloya özellikle ortak maddi konularda, vergi, miras işlerinde, ortak iş ve para alanında beklenmedik ve ani gelişmelere hazır olmalısınız, karşınızda birden çok sıradışı hareket eden güçlü kişiler de bulabilirsiniz. Bu mücadeleli süreç 6 Mart’a kadar devam ettikten sonra Uranüs yeniden Boğa’ya dönecek ve özellikle yurt dışı ve yabancılarla, seyahatlerle ilgili sürpriz gelişmeleri ve değişimi beraberinde getirecek. 8 Kasım’dan itibaren ise özellikle ev, aile, mekan, yaşanılan yer ve yurt konularında oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz evden çıkıp uzakta veya hatta yurt dışında yerleşim söz konusu olabilir, önümüzdeki bir yıllık süreçte. 15 Kasım’da Mars ilişkiler evinize ilerlerken özellikle birebir birliktelik ve ilişkilerde bazı kopuşlar meydana gelebilir, bu bir buçuk aylık dönemde karşınıza kavgacı, gürültücü kişiler de çıkabilir, faka basmamaya çalışmalısınız. Venüs retrosu 16 Kasım’a dek sürerken maddi konulara ve harcamalara dikkat etmelisiniz. Hemen ardından başlayan Merkür retrosu ise sizi biraz ağırlaştırırken aileye ve geçmişe dair konular zihninizi meşgul ederken, ailenizi, eski mahallenizi, şehrinizi, ülkenizi ziyaret edebilir, anıları yad edebilirsiniz.
  Başak kadını:

  Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.

  Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir.

  Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir. Başarmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Pratik olması nedeniyle olaylara anında müdahale edebilmektedir. Diğer bir taraftan alıngan bir yapısı vardır.Kolayca incinebilir ve darıldığı kişiyi hemen affedemez. Kindar değildir fakat hemen de unutamaz.

  Zeki başak burcu kadını sorunları en mantıklı şekilde çözüme ulaştırır. Adalet ve merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. İkili ilişkilerde sadık ve anlayışlı bir partner olur.Mükemmelliyetçidir ve ilişkisine sahip çıkar. Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.

  Kaynak:mynet.com
  Başak erkeği:

  Başak burcu erkeği inatçı, titiz,detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Daima bakımlı ve hoş görünmeye dikkat eder. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur.

  Başak burcu erkeği çevresindeki olumsuzlukları sözünü sakınmadan tenkit edebilir. Eleştirmeyi sever. Fazlasıyla açık sözlüdür. Düşünceli olmasına rağmen hoşuna gitmeyen şeyleri direkt ve net olarak söyler ve kırıcı olabilir. Temizlik onun için çok önemlidir. Bazen aşırıya kaçacak derecede titiz olabilir.

  Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır. Düzensizlik ve disiplinsizlikten hoşlanmaz.Her şeyin yerli yerinde olmasından haz duyar.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!