ASTROLOJİ

  23 Temmuz - 22 Ağustos
  ASLAN Burcu (LEO)

  Gündelik yaşamınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz

  Ocak ayının en önemli olayı tutulmalar ve 6 Ocak’taki ilk tutulma burcunuzun yöneticisinin başrolde olduğu bir Güneş tutulması. Dolayısıyla yaşamınıza olan etkisi ve imzası yadsınamaz, tüm Güneş tutulmalarının olduğu gibi bu tutulmanın da. Tutulmayla birlikte özellikle çalışma ortamınızda veya gündelik yaşamınızda yeni bir düzen ya da organizasyon oluşturabilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerle ciddi bir girişimde, atılımda bulunabilirsiniz. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise burcunuzda gerçekleşirken duygusal gerginliğe, yoğunluğa dikkat etmelisiniz. Harika haber ise birlikte ilerleyen Venüs ve Jüpiter’den geliyor, aşkta şanslı bir ay sizi bekliyor.

  Kaynak:elle.com.tr
  Aslan kadını:

  Aslan burcu kadını mağrur, kendine güvenen,dürüst,cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

  Aslan burcu kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı,enerjik ve neşelidir.

  Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin suistimal edilmesinden hoşlanmaz.

  Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

  Aslan burcu kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez, çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

  Kaynak:mynet.com
  Aslan erkeği:

  Aslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir.

  Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever.

  Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz ve yönetmeyi sever. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Çevresiyle oldukça ilgilidir ve merhametli olduğu için de yakınlarının ve dostlarının dertleriyle ilgilenir. İyi bir dinleyici olan aslan burcu erkeği pratik çözümler üretmek konusunda kabiliyetlidir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!