ASTROLOJİ

  23 Temmuz - 22 Ağustos
  ASLAN Burcu (LEO)

  Sizin için belki de yılın en önemli günlerine geliyoruz. Hayatınızın değişik perspektiflerde tazelendiği bir dönem içindesiniz. 7 Ağustos’ta gerçekleşen Aslan-Kova karşıtlığındaki Ay tutulması ve 21 Ağustos’ta gerçekleşen Aslan burcunda Güneş tutulması hayatınıza yeniliklerin akın etmesini sağlayacak. Uzun yıllardır beklediğiniz gelişmeler, havai fişekler eşliğinde geliyor. Kariyer alanında beklediğiniz terfiler, iş teklifleri, muhteşem projelere yer açın. Sizi yıllar boyu geliştirecek, uzun vadede büyütecek her şeyin ilk tohumları bu ay ekiliyor. Sadece kariyer alanında değil, pek çok konuda ilerlediğiniz bir dönem içindesiniz. Zihinsel faaliyetleriniz hızlanıyor. Okumak, öğrenmek, herkesle temas kurmak için fırsatlar var. Spor, fiziksel hareketlilik istiyorsanız bu ay başlayın. Kendi imajınızı geliştirmek, nasıl göründüğünüzle ilgilenmek de seçeneklerden biri. Kendinize yatırım yapın, bakımlı ve çekici olmayı her zamankinden fazla hak ediyorsunuz. Özellikle 7 Ağustos günü gerçekleşen Ay tutulması etkisi ile ayın ilk günlerinde ilişkinizi masaya yatırabilirsiniz. Bir süredir istediğiniz gibi gitmeyen her türlü ilişkiyi ya düzeltin ya da kesin gitsin. İster iş ister özel hayatınızda olsun, bazı kimseler hayatınızdan tutulmalarla birlikte uzaklaşabilir. Ancak bilin ki aslında bu kişilerle olan birlikteliğinizin devam etmesine gerek de yok. 21 Ağustos günü gerçekleşecek Güneş tutulması öncesi tam bir arınma dönemi. Size ait olan ve artık istemediğiniz maddi ve manevi şeyleri bırakın. Bunların içinde kullanmadığınız eşyalardan, size endişe veren duygulara kadar pek çok şey var. Yeniden doğmak için sadece yeniyi seçin. 26 Ağustos günü Aslan burcuna geçen Venüs, birkaç hafta boyunca size çekicilik verecek. Bu dönem saçlarınız, kıyafetiniz, dış görüntünüz ve tutumlarınızla ilgili iyi değişiklikler yapmak demek. Fırsatı değerlendirin. İkna, başkalarını etkileme kapasiteniz Venüs ile artıyor.
  Aslan kadını:

  Aslan burcu kadını mağrur, kendine güvenen,dürüst,cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

  Aslan burcu kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı,enerjik ve neşelidir.

  Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin suistimal edilmesinden hoşlanmaz.

  Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

  Aslan burcu kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez, çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

  Kaynak:mynet.com
  Aslan erkeği:

  Aslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir.

  Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever.

  Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz ve yönetmeyi sever. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Çevresiyle oldukça ilgilidir ve merhametli olduğu için de yakınlarının ve dostlarının dertleriyle ilgilenir. İyi bir dinleyici olan aslan burcu erkeği pratik çözümler üretmek konusunda kabiliyetlidir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!