ASTROLOJİ

  23 Temmuz - 22 Ağustos
  ASLAN Burcu (LEO)

  Gerçek aşkı bulabilirsiniz

  Kasım’da güzel gelişmeler, haberler var. En güzelini en önce verelim. 8 Kasım’da Jüpiter bir yıllığına Yay burcuna ilerliyor, başka bir deyişle sizin aşk, tutku ve keyifler alanınıza, artık hayatınıza biraz daha eğlence katmaya hazırlanın, bu transit gerçekten çok hoşunuza gidebilir. Zira gerçek aşkı da bulabilir ya da tutkuyla yapacağınız bir uğraş edinebilirsiniz. Yemeğe, gülmeye, yaşamın tadını çıkarmaya, sanata, müziğe, yaratıcı her türlü aktiviteye zaman ayırabilirsiniz. Gelelim ikinci güzel habere, Venüs retrosu 16’sında son buluyor ancak ay başından itibaren artık farklı bir burçta retro yapacak. Bu dönemde aile ilişkilerinin, geçmiş yaşanmışlıkların getirdiği kasvet ve sıkıntılardan kurtulabilirsiniz, bunun yerine yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde dengeleri korumaya özen göstermelisiniz. 7 Kasım’daki yeni ay ailenizle ilgili yeni başlangıçlara işaret ediyor, ailenize katılan yeni bir üye olabilir veya yeni bir eve, mekan veya ortama geçebilirsiniz. Bu ay ortasında Merkür retrosu başlayacak, bu retroda sevgilinizle, sevdiklerinizle iletişiminize, konuşma ve sözlerinize, alınganlıklara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Son ama belki de yine en önemli olarak Uranüs’ün yeniden burç değiştirdiğini ve 6 Mart’a kadar da yerini koruyacağını hatırlatalım. Bu önemli, zira 15 Mayıs’ın hemen öncesindeki döneme benzer bir dönemi beraberinde getirebilir, keşif, macera, seyahat, kişisel gelişim ve eğitim alanında yapmayı istediğiniz açılımlar kıvılcımlı, elektrikli şekilde ortaya çıkabilir. Bu alandaki ani ve beklenmedik gelişmeleri hesaba katmayı unutmamalısınız.
  Aslan kadını:

  Aslan burcu kadını mağrur, kendine güvenen,dürüst,cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

  Aslan burcu kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı,enerjik ve neşelidir.

  Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin suistimal edilmesinden hoşlanmaz.

  Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

  Aslan burcu kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez, çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

  Kaynak:mynet.com
  Aslan erkeği:

  Aslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir.

  Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever.

  Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz ve yönetmeyi sever. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Çevresiyle oldukça ilgilidir ve merhametli olduğu için de yakınlarının ve dostlarının dertleriyle ilgilenir. İyi bir dinleyici olan aslan burcu erkeği pratik çözümler üretmek konusunda kabiliyetlidir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!