ASTROLOJİ

  23 Ekim - 21 Kasım
  AKREP Burcu (SCORPiO)
  Dış dünyada büyük atılımlar yaptığınız güzel bir ay sizi bekliyor. Kariyer, unvan, iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerin yaşandığı bu dönemde başkalarıyla birlikteyken rahat hissediyorsunuz. İşyerindeki görevlerinizde ilerleme ve manevralar olabilir. Dışarıdan bakılınca çalışmanız ve emeğiniz hemen fark edilecek. Diğer taraftan özellikle 7 Ağustos tutulması iş ve ev dengesini gündeme getirecek. Evde mutlu musunuz? İşler yolunda mı? Evden taşınmak, aile düzenini değiştirmek ve evdeki ortamı biraz sadeleştirmek istiyor musunuz? Evdeki huzurunuzu düşünmeniz gereken günler. Diğer taraftan 4-7 Ağustos tarihlerinde evde daha basit yaşamanın yollarını arayın. Kullanmadığınız ve çok yer kaplayan eşyaları başkasına verin. Evde sadelik, iç huzurunuzu da sağlayacaktır. Yurt dışı, üniversite veya medya bağlantılı bir işiniz varsa, 1-25 Ağustos tarihlerinde, size çok destek olan biri sayesinde işler rayına oturuyor. 26 Ağustos sonrası ise kariyer alanında gelecek ödüllere kendinizi hazırlayın. 21 Ağustos günü gerçekleşecek Güneş tutulması sonrasında işyerinde istediğiniz yolda büyük bir adım attığınızı göreceksiniz. Bundan önce ise eskiyi tamamlayın, gerekli tüm işlemleri yapın ve o projeyi sonlandırın. Hayatımızdaki alanların hepsine aynı anda ilgi göstermemiz zor olabilir. Şimdi özel hayatınızı odak noktasından çıkarın. Dış dünyadaki konumunuz, başarılarınıza odaklanın. Bu alan sizi daha fazla mutlu edecektir.
  Akrep kadını:

  Akrep burcu kadını cazibeli, azimli,hırslı,akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır, alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir.

  Kıskançlık akrep burcu kadınının mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir. Dostlukları onun için çok önemlidir. Daima çevresinde nüfuzlu dostları bulunur.Yalandan nefret eder. Yalan söylenildiğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe fazlasıyla önem verir.

  Gururlu akrep burcu kadını doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez.Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. En olumsuz yönü şüpheci olmasıdır. Herkese karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır. Kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe fazlasıyla duygusaldır.

  Kaynak:mynet.com
  Akrep erkeği:

  Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe,alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

  Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.

  Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

  Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!