ASTROLOJİ

  23 Ekim - 21 Kasım
  AKREP Burcu (SCORPiO)

  Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın

  Ocak ayı hızlı ve hareketli başlıyor, burcunuzun yöneticisi de olan Mars hemen ayın başında burç değiştiriyor ve çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda ortamı adeta ateşliyor. Aktif bir dönem sizi beklerken sağlığınızı kollamayı ihmal etmemelisiniz. Bu ay tutulmalar açısından da oldukça önemli. 6 Ocak’taki ilk tutulma olan Güneş tutulması yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatabilir. Kardeşinizin iş hayatında önemli bir gelişme söz konusu olabilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise sizin iş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili önemli bir farkındalığa ve karara işaret edebilir. Duygusal gerilime dikkat etmemiz gereken bir tutulma, Ay tutulması.

  Kaynak:elle.com.tr
  Akrep kadını:

  Akrep burcu kadını cazibeli, azimli,hırslı,akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır, alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir.

  Kıskançlık akrep burcu kadınının mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir. Dostlukları onun için çok önemlidir. Daima çevresinde nüfuzlu dostları bulunur.Yalandan nefret eder. Yalan söylenildiğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe fazlasıyla önem verir.

  Gururlu akrep burcu kadını doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez.Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. En olumsuz yönü şüpheci olmasıdır. Herkese karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır. Kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe fazlasıyla duygusaldır.

  Kaynak:mynet.com
  Akrep erkeği:

  Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe,alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

  Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.

  Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

  Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!