ASTROLOJİ

  23 Ekim - 21 Kasım
  AKREP Burcu (SCORPiO)

  Tüm ışıltınızla parlıyorsunuz

  Kasım’da Güneş burcunuzda parlarken ay sizin ayınız, tüm ışığınızı, ışıltınızı göstermeye hazırsınız. Üstelik artık geçtiğimiz bir yıllık süreçte edindiğiniz tüm tecrübeleri, imkanları, yetenekleri kullanmaya da başlayabilirsiniz. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte sahip olduklarınızın somut getirilerini görebilir, kazançlarınızı artırabilir, yeni iş imkanları yaratabilir, kendinizi maddi ve manevi olarak daha değerli ve sonuç olarak da daha güvende hissedebilirsiniz. 2018 kendinize odaklı olmanız ve kendinizi geliştirmeniz açısından son derece destekledi ve artık bunları kullanma zamanı. 7 Kasım’daki yeni ay yaşamınızda yepyeni başlangıçları müjdeliyor. Ayrıca bu ay Uranüs karşıt burcunuzdan ayrılıyor ki 15 Mayıs’tan bu yana burada ilerlemekte olan bu gezegen ilişki, birliktelik, evlilik ve ortaklık konularıyla ilgili ani, beklenmedik, sürpriz gelişmeleri beraberinde getirmekteydi. Şimdi beş aylığına 15 Mayıs öncesine dönüyoruz, gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda elektriklenen ortamlara, kaosa, ani, beklenmedik çıkışlara dikkat etmelisiniz ama ilişkilerde daha dingin bir döneme ilerlemiş olmak sizi rahatlatacaktır, ancak ayın ortasına dek Venüs retrosu sürerken özellikle ilişkilerde sessiz ve derinden yürüyen durumları da göz ardı etmeyin. Burcunuzun yöneticisi olan Mars yine ay ortasından itibaren başta aşk olmak üzere pek çok konuda attığınız adımlarda sizi zorda bırakabilir, kırgınlık ve alınganlıklarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz, dolayısıyla en az iki kez düşünmeye özen göstermelisiniz. Tüm bunlara ilaveten 16 Kasım’da başlayan bir Merkür retrosu var, özellikle maddi konularda iletişimden kaynaklanan anlaşmazlıklara dikkat etmeli, ticarette, alışverişlerde, harcamalarınızda hesap işlerine, bütçenize özen göstermelisiniz.
  Akrep kadını:

  Akrep burcu kadını cazibeli, azimli,hırslı,akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır, alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir.

  Kıskançlık akrep burcu kadınının mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir. Dostlukları onun için çok önemlidir. Daima çevresinde nüfuzlu dostları bulunur.Yalandan nefret eder. Yalan söylenildiğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe fazlasıyla önem verir.

  Gururlu akrep burcu kadını doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez.Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. En olumsuz yönü şüpheci olmasıdır. Herkese karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır. Kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe fazlasıyla duygusaldır.

  Kaynak:mynet.com
  Akrep erkeği:

  Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe,alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

  Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.

  Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

  Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!